Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot amorioński - Warszawa 2019
#1
Czołem!

Dawno żadnego zlotu nie było... więc postanowiłam to zmienić. Zażaleń nie przyjmuję - ewentualnie konstruktywną krytykę, ponieważ taki zlot organizuje po raz pierwszy i rady(!) przydadzą się na przyszłość.

Data: 16 listopada 2019 (sobota)
Miasto: Warszawa
Start: zbieramy się godzina 17:00 pod wejściem do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki
Cel: Piw Paw ul. Foksal 16 (https://www.piwpaw.pl/)

Listę osób przyjmuję do końca 10 listopada - w poniedziałek (11.11) składam rezerwacje. Jeśli więc ktoś chciał jeszcze dołączyć lub się wypisać również po tej dacie, prosiłabym o informację.

Wszelkie pytania, wątpliwości, propozycje - piszcie tutaj lub bezpośrednio do mnie (Arana id 142 lub discord: Arana#2586).

Lista:
1. Arana Big Grin
2. Olmer
3. Reeira
4. Wolf
5. Garm
6. Ezie
7. Zielek
8. Lethos
9. Nerph
10. Ryanzi
11. Rava
12. Balt
13. Miri
14. Finka
15. Lynifana
16. Wru

Kto jeszcze? Wink
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
Odpowiedz
#2
I znowu ta Warszawa. Nie dałoby się nieco bliżej? Ewentualnie 30-go, bo na tego mam urlop.
Odpowiedz
#3
(03-11-2019, 21:42)Asharon Drakan napisał(a): I znowu ta Warszawa. Nie dałoby się nieco bliżej? Ewentualnie 30-go, bo na tego mam urlop.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproponować zorganizowanie zlotu w innej części Polski. Ale pod warunkiem, że samemu się za to weźmiesz. Myślę, że część osób bliżej Ciebie, byłaby zadowolona i pojawiłaby się. Nie narzekaj - zrób coś z tym!
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
Odpowiedz
#4
W typ problem Arana, nie mieszkam w Polsce Sad
Odpowiedz
#5
Kto jeszcze na zlot? Śmiało! Nie gryzę... przynajmniej na zlotach Big Grin
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
Odpowiedz
#6
Ja może się pojawię, będę wiedziała w połowie tygodnia.
Angel
Odpowiedz
#7
Dziękuję wszystkim za przybycie na ten warszawski zlot! Zwłaszcza tym, którzy przybyli z dalszych stron. Mam nadzieję, że wszyscy dotarli do domów cali i zdrowi. Oraz będziecie wspominać ten wieczór pozytywnie Smile

Co do uwag, miejsce uważam za ciekawe, ale... bardzo wyraźnie zaznaczałam obsłudze, iż proszę o miejsce "ciche i ustronne", więc liczyłam na stolik w tej osobnej salce. Nie wiem czemu dostaliśmy w głównej. Było zdecydowanie za głośno - tak przynajmniej ja uważam. Utrudniało to pogawędki.

Wszelkie uwagi krytyki (pochwał również xD) przyjmę. Być może za rok znów się spotkamy. Czas pokaże...

Trzymajcie się ciepło!

Arana

P.S. Ludkowie amorionu z Warszawy i okolic -> co i raz organizujemy sobie spotkanka "Zu$ i przyjaciele" przy planszówkach. Jeśli ktoś lubi takie zabawy, to odezwijcie się. Zwykle są na spontanie i w różnym gronie (kto ma akurat czas), więc mogę dopisać do listy newslettera Big Grin
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości