Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja vs klany
#1
Klan Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja wypowiada wojnę klanom:

1. Srebrne Cienie,
2. Tallamaris,
3. Unia Amoriońska,
4. Mynder Wynder,
5. Przymierze Krasnoludzkiej Faktorii

- - -


Cytat:Witaj, Istis
Składamy Tobie wypowiedzenie wojny w zachowanej formie niżej wymienionym klanom.


Mariusie, Crahulusie, Zielmitrze, Arano, Nithromie/Nehereginusie


Byliśmy świadomi ryzyka atakując siedziby Waszych klanów. Poniesiecie więc konsekwencje Waszych ataków odwetowych, a tymi konsekwencjami będzie wojna.

Jest 19. dzień miesiąca Uktar. Era trwa już 37 dni. Dzień ten nie będzie dobrze wspominany przez Adamantowych Dyspeczerów, szczególnie jego wczesne popołudnie. Trudno nam uwierzyć, że trzy różne akty przemocy wymierzone w nasz klan - mające miejsce w przeciągu mniej niż piętnastu minut - są dziełem przypadku. Siedziba naszego klanu została zaatakowana odpowiednio: o godzinie 13:11 przez klan Tallamaris, o godzinie 13:16 przez klan Unia Amoriońska oraz o 13:25 przez klan Mynder Wynder. Poza wyżej wymienionymi, otrzymaliśmy dwa, wydaje się, niepowiązane z poprzednimi, ciosy, odpowiednio o godzinie 00:09 od Srebrnych Cieni oraz o godzinie 18:15 od Przymierza Krasnoludzkiej Faktorii.
Walka w normalnych warunkach, czyt. pokoju, nie jest dla nas pobłażliwa. Jesteśmy zagrożeni wieloma atakami dziennie, które zagrażają istnieniu naszych budynków oraz uśmiercają naszych klanowiczów, podczas gdy w świetle prawa dysponujemy jedynie pojedynczą próbą sforsowania obrony danego przeciwnika. Zniesienie regulacji dot. dziennych ataków pozwoli nam na podjęcie próby sprawiedliwej walki.

W odpowiedzi na ataki klan Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja wypowiada wojnę następującym klanom:

1. Srebrne Cienie,
2. Tallamaris,
3. Unia Amoriońska,
4. Mynder Wynder,
5. Przymierze Krasnoludzkiej Faktorii.

Warunkiem, który przesądzi o odstąpieniu przez Adamantowych Dyspeczerów od wojny jest wypłacenie kontrybucji w złocie liczonej wg wzoru: iloczyn sumy członków Klanu, liczebnika porządkowego określającego bieżący dzień Ery, 100.000 sztuk złota.
Jako przykład: klan Srebrne Cienie liczący 26 osób, 37. dnia Ery jest zobowiązany do wypłacenia 96.200.000 sztuk złota jako sumy odstępnego od wojny w ciągu 48 godzin od wystosowania żądania.


Pozdrawiam,
Mondverrater Swift

 - - -

Obecnie klany są w stanie pokoju.
W oparciu o § 15. a)  Ustawy o Klanach po upływie 48 godzin nastąpi stan wojny.

Data zamieszczenia: 20.11.2018 r. godz. 9:35

§ 14. Rozpoczęcie wojny
c) Klan, który zamierza wypowiedzieć wojnę innemu klanowi, zobowiązany jest zgłosić ten fakt do Władcy lub Namiestnika, który w przypadku akceptacji wypowiedzenia zakłada temat na forum zewnętrznym w dziale "Klany". W zgłoszeniu tym należy przedstawić uzasadnienie konfliktu.

§ 15. Stan wojny
a) Stan wojny następuje w ciągu 48 godzin od zamieszczenia na forum gry informacji o wypowiedzeniu wojny lub warunkowym wypowiedzeniu wojny.

- - -

Jako, że w obecnej formie wojny klanowe nie są zbyt ciekawe zachęcam do rozpoczęcia dyskusji nad zmianami w dziale "Propozycje".
Angel
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wojna Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja vs klany - przez Istis - 20-11-2018, 10:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości