Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje dla rangowych
#7
Multikonto - jest to jedno z najcięższych i niestety dość często praktykowanych przestępstw występujących w grze.
W przypadku wrzucenia graczy do lochów ma się zawsze praktycznie niepodważalne dowody przestępstwa. Z multikontami związane jest też często zasiadanie i niezgłoszenie dzielenia IP (o tym w SK). Większość przypadków jest bardzo podobna i późniejsza rozmowa ze skazanym polega zazwyczaj na nawijaniu kitu rangowemu. Big Grin

- - -

Cichota Dobrotliwska i klan Wzgórze Psów
Gra oparta jest na utrzymywaniu stosunków handlowych między klanami, jak i pojedynczymi graczami. Stąd też klan Wzgórze Psów miał prawo handlować i udzielać pożyczek innemu klanowi. Tak samo Strażnik Miejski ma prawo grać jak normalny gracz i być członkiem klanu, na takich samych zasadach jak każdy inny gracz.
Na zakończenie dodam, że nie tylko Wzgórze Psów miało kontakty z ADD, inne klany i osoby również. Czemu ich nie piętnujesz?
Dla przykładu inna Strażniczka Miejska, Fardora, pomagała ADD postawić budynki klanowe. Gra jest tylko grą i pomaga się w niej innym, jak i handluje.

Ze swojej strony, tak prywatnie dodam, że w grze zauważalne jest spięcie klanu Tallamaris (piękne screeny z forum) z jego byłymi członkiniami, a badajże założycielkami Wzgórza Psów (mogę się mylić z faktem założycielstwa, bo nie śledziłam poczynań poszczególnych graczy).
Założony na forum temat nie jest ani propozycją zmiany, ani skargą na działania rangowego, z mojego punktu widzenia nie dąży do merytorycznej dyskusji.

- - -
Przypominam, że na forum również należy zachowywać się odpowiednio, bez obrażania, szkalowania innych itp..
Temat przenoszę z Propozycji.
Angel
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycje dla rangowych - przez Mirimon - 04-01-2019, 21:39
RE: Propozycje dla rangowych - przez Zwłok - 04-01-2019, 22:39
RE: Propozycje dla rangowych - przez Arana - 04-01-2019, 22:58
RE: Propozycje dla rangowych - przez Szakalina - 04-01-2019, 23:14
RE: Propozycje dla rangowych - przez Mirimon - 06-01-2019, 05:03
RE: Propozycje dla rangowych - przez Zwłok - 06-01-2019, 10:38
RE: Propozycje dla rangowych - przez Istis - 06-01-2019, 19:32
RE: Propozycje dla rangowych - przez Arana - 06-01-2019, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości