Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik?
#1
No siema. Dla odmiany mam sprawę, która nie wymaga angażowania administracji, wystarczy ktoś doświadczony. Ktokolwiek. 
Tak sobie przeglądam to forum i widzę, że ostatnie poradniki w kwestii prowadzenia postaci mają średnio z 10 lat. Chyba nie są zbyt aktualne. Cóż... Jak ktoś tu siedzi od lat i zna wszystkie rasy na pamięć, to zapewne tego nie potrzebuje, ale np ja, który się pojawiłem dopiero w minionej erze, chętnie bym zerknął gdzieś, jak poprowadzić np maga, tudzież jakie rasy i klasy warto łączyć, by grało się łatwiej, a które można zmiksować, gdy chce się mieć wyzwanie. Są tematy "rasy" i "klasy", ale to tylko skopiowany tekst z gry, który każdy widzi przy rejestracji i tworzeniu postaci np po resecie, nie bardzo wiem, po co autor to w ogóle tu kopiował. Przydałyby się tematy dla każdej z klas po prostu. Jakieś porady na początek, czy coś.
Powiecie może, że lepiej dojść samemu do tego. Nie sądzę. Amo to mała społeczność. Nowszych graczy zniechęca fakt, że gra nie daje im możliwości konkurowania z weteranami w eventach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Poradnik? - przez Khal Tanio - 14-05-2020, 16:17
RE: Poradnik? - przez Anili - 10-03-2024, 20:06
RE: Poradnik? - przez Shade - 14-03-2024, 12:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości