Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot amorioński - Kraków 28.04.2018 r.
Moi Drodzy,
Bardzo miło mi poinformować Was, że kontynuując powstałą w zeszłym roku tradycję pragniemy, wraz z administracją gry zaprosić Was do wspólnego spotkania. Termin zlotu został ustalony na 28 kwietnia (sobota), zaś na miejsce wybrano Kraków. Spotykamy się o godzinie 16:00 pod Galrią Krakowską. Stamtąd o godzinie 16:30 wspólnie udamy się do Hexa (Adres: Generała Józefa Dwernickiego 5, 31-530 Kraków), gdzie mamy zrobioną rezerwację. 

Standardowo pod postem proszę o informację na czyją obecność możemy liczyć Smile

Również standardowo przypominam:
1. Zlot może potrwać do późnych godzin nocnych w związku z tym zadbajcie o bezpieczny powrót do domu lub nocleg w Krakowie.
2. Uczniowie i studenci pamiętajcie o zabraniu legitymacji uprawniających Was do skorzystania ze zniżek m.in. na komunikację miejską.
3. Zlot odbywa się w pubie, ale osoby niepełnoletnie bawią się bezalkoholowo Wink.
4. Osoby, które nie wpiszą się poniżej mogą zostać poproszone o opuszczenie imprezy.
5. Na koniec kwietnia może być jeszcze chłodno, więc zadbajcie o odpowiednie odzienie.
6. Najważniejsze! Na czas zlotu zapominamy o wszelakich sporach i waśniach, a celem spotkania jest wspólna zabawa Smile.

Z mojej strony to tyle. Do zobaczenia za miesiąc Big Grin

Lista zlotowa:
1. Nerph
2. Numella
3. Osoba towarzysząca
4. Zielmitr
5. Fardora
6. Tarlyn
Odpowiedz
Będę.
Odpowiedz
Ja i Tarlyn będziemy.