Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja vs klany
#11
(21-11-2018, 01:32)Rajzefiber napisał(a):
(21-11-2018, 01:27)Bemu napisał(a):
(20-11-2018, 22:34)Mondverrater napisał(a): Nie zgadzamy się na takie warunki. Działanie wojenne rozpoczynają się po 48 godzinach od zamieszczenia informacji o wypowiedzeniu wojny na forum przez przedstawiciela Władzy. Powyższa wypowiedź Namiestniczki to karygodna próba pogwałcenia amoriońskiego prawa. Nie ma mowy o podzieleniu wojny na kilka "mini wojen".

Otóż, ta wojna nie jest podzielona na pięć mini wojen...
Widzisz prosty przykład... Niemcy wypowiadają wojnę x państwom i prowadzą ją jednocześnie ze wszystkimi, państwa stają w koalicji przeciwko agresorowi i atakują jednocześnie by jak najszybciej zakończyć konflikt
Tak samo jest teraz z Wami, doprowadziliście do Wypowiedzenia wojny teraz liczcie się z jej konsekwencjami.
Tyle w temacie.

Bemu, wydaje mi się, że nie zrozumiałeś/aś koncepcji Namiestniczki Istis.

Ja zrozumiałem, mechanicznie owszem jest podzielona na 5 mini wojen jednak fizycznie wasz klan wypowiedział jak sami piszecie:

"W odpowiedzi na ataki klan Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja wypowiada wojnę następującym klanom:

1. Srebrne Cienie,
2. Tallamaris,
3. Unia Amoriońska,
4. Mynder Wynder,
5. Przymierze Krasnoludzkiej Faktorii."
Gdybyście rozłożyli to na 5 osobnych wiadomości a w każdej umieścili 1 klan któremu wypowiadacie wojnę wasze postulaty miałby jakiś sens.
(Choć i tak uważam, że przedstawiona przez Was argumentacja nijak ma się do tego tematu)
Wojna jednak została wypowiedziana 5 klanom a te 5 klanów jest teraz niejako w koalicji przeciwko Wam
Odpowiedz
#12
Wojna nie rozpocznie się zanim nie zostaną ustalone jej szczegółowe zasady. Możliwe jest przesunięcie rozpoczęcia.
Angel
Odpowiedz
#13
Najpierw ADD mówi, że nic nie stoi ponad prawem krainy, po czym sugeruje, żeby je nagiąć specjalnie dla nich poprzez nieoficjalną wojnę?

Inna sprawa, że ADD wykorzystuje stary i bardzo zły system wojen klanowych żeby powkurzać inne klany, a sam ma pretensje do tego, że ten stary i bardzo zły system, który chcą przechytrzyć nie pozwala na 5 wojen jednocześnie?

Co to za hipokryzja?
Odpowiedz
#14
(20-11-2018, 22:34)Mondverrater napisał(a): Nie zgadzamy się na takie warunki. Działanie wojenne rozpoczynają się po 48 godzinach od zamieszczenia informacji o wypowiedzeniu wojny na forum przez przedstawiciela Władzy. Powyższa wypowiedź Namiestniczki to karygodna próba pogwałcenia amoriońskiego prawa. Nie ma mowy o podzieleniu wojny na kilka "mini wojen".

Czego nie rozumiesz? Nie możesz atakować wszystkich klanów na raz, bo być może nie ma możliwości mechanicznego zliczania stoczonych walk w tym układzie i tym samym zakończenia wojny w sposób mechaniczny, czyli po stu stoczonych walkach pomiędzy klanami. Możliwe, że zlicza tylko w walce 1:1, a w przypadku ataku na klan B po uprzednim ataku na klan A ten licznik się zeruje.
Odpowiedz
#15
Nic nie zrozumieliście. Przeczytaj jeszcze raz drugą część wypowiedzi Rajzefibera. Jest tam szczegółowo opisana w pełni zgodna z prawem propozycja prowadzenia wojny. Wypowiedzi Crahulusa i Neherignusa opierają się wyłącznie na przypuszczeniach. Istis, jeśli nie czujesz się na siłach żeby koordynować zaistniałą sytuację, to prosimy o interwencję Nerpha.

PS1: Możemy pomyśleć o jakimś kompromisie, ale wyłącznie gdy my ustalimy kolejność "wojenek"
PS2: Korzystając z okazji chciałbym zgłosić nieregulaminowy atak w okresie 48 godzin od zatwierdzenia wojny na będącego wówczas w szeregach ADD Setg V 836 przez członka KF Rógo Ynozsika 45. Neherignus, po takim występku śmiesz mi zarzucać jeszcze hipokryzję??
Odpowiedz
#16
"W przypadku zastosowania § 7. Systemu Kar, klanowi Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja będzie przysługiwać zwracanie korzyści utraconych w wyniku kary. Korzyści te to: energia utracona podczas pobytu w Lochach oraz pula ataków, z których klan, z powodu zastosowania § 7. Systemu Kar nie mógł skorzystać" - no faktycznie nic nie zrozumieliśmy. Chcecie nieoficjalną wojnę poprzez wyjęcie was spod § 7. Systemu Kar, czyli chcecie by w czasie wojny to prawo was nie obowiązywało. Nie możemy się zgodzić na wojnę, która nie przebiega zgodnie z prawem i mechaniką amorion, chcecie wojować - dostosujcie się do możliwości silnika, a nie ustalajcie wszystko pod siebie.

@Mondverrater: jestem Neherignus, nie Rógo Ynozsik, musiałeś mnie z kimś pomylić, ja wiem że te dwa nicki są bardzo podobne, ale to nie jest moje konto. Jeśli masz zamiar mi coś bezpodstawnie wytykać, to lepiej się nie wypowiadaj, dobrze?
Odpowiedz
#17
Neherignus, chodzi oczywiście o sytuację, w której niewłaściwie zastosowane zostałyby kary z zakresu § 7. Systemu Kar (wobec klanu Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja) za legalne ataki po 48 godzinach od zamieszczenia tematu wojny na Forum zewnętrznym.

Uprzejmie proszę o zajęcie stanowiska w tymże temacie przez Władcę Nerpha Oreno.
Pozdrawiam, Rajzefiber
Odpowiedz
#18
Nie wiem już, czy to (chwalebna i w pełni przeze mnie aprobowana) próba dokopania klanom po przez kradzież ich (i tak już bezpiecznych w bankach) surowców, czy próba pokazania jakie to władze Amorionu są złe, niedobre, nieudolne, leniwe i jeszcze na pewno faworyzujące inne, stare klany.
Cóż, może dzięki temu przynajmniej mechanika wojen klanowych się zmieni i w końcu prowadzenie ich będzie miało sens w postaci przyśpieszania swojego progresu i utrudniania go innym.
Odpowiedz
#19
Wieczorem, na spokojnie, odniosę się do tego co piszecie.
Angel
Odpowiedz
#20
O ile rozumiem ustawę o klanach i wojnie, 48 resetów tyczy się TYLKO ataków klanowych, nie na graczy czy strażnice.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości