Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukryte regulacje strażnicy
#1
Czy "tajne" zapisy w kodach strażnicy zostaną podane do publicznej wiadomości? Władze szczycą się, ze nie ma tam żadnych regulacji, jakby to była jakaś zasługa i na każde propozycje zmian odpowiadają "nie da się","a po co zmieniać jak jest dobrze", "niewidzialna wolna ręka strażnicowa, sama wyreguluje ten problem i zapewni balans", tymczasem kolejny raz za atak na wrogą strażnice z wyższym poziomem, o podobnej sile obrony co ja ataku, dostaję 0.1 dowodzenia. I uwaga, za kolejne ataki na ta strażnice, bez zmian w sile ataku/obrony te wartości w magiczny sposób zwiększają mi się już do normalnej stawki czyli w okolicach 0.6-0.9. 
Ten problem przytrafia mi się nagminnie. 

Ponadto w ostatnich dniach wystąpił kolejny "wesoły" problem. Atakuje wroga strażnice 3 razy na mały reset, jak Pan Bóg przykazał, i za pierwszym razem wygrywam mając powiedzmy 20k ataku do 15k obrony, za drugim razem jest porażka ja mam nadal 20k ataku, ale obrona w magiczny sposób wzrasta sobie do 25k, i w trzecim ataku znów wszystko wraca do normy 20k ataku do 15k obrony. Moglibyście coś napisać o tym "świątecznym evencie", że o tym kto wygra w strażnicy będzie decydował rzut moneta a nie liczba wojska...

Screenshoot do pierwszego problemu:
https://imgur.com/a/MAl97Bl
Odpowiedz
#2
Widac, ze jeszcze nikt tego problemu nie wyjasnil od 2018....
Ale tez to zauwazylem.
Pierwsza walke wygrywam, potem przegrywam i znowu wygrywam, albo po jednym zwyciestwie dwie porazki i przy kazdej bitwie sila ataku, czy obrony drastycznie sie zmienia ( nie mowie tu o straconych jednostkach, bo to latwo sobie policzyc ).
Podpisuje sie pod prozba wyjasnienia tej sytuacji Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości