Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje dla rangowych
#6
Pamiętasz jeszcze, czy już całkowicie wypadło Ci z głowy, że na Amo zabronione jest podszywanie się pod innych graczy? Zabronione jest też korzystanie z tego samego nicku i nazwiska. Robiłeś to przez dłuższy czas i robisz to nadal, tak jakby, choć prawdziwy przywódca ADD już jest skasowany. Choć dla mnie to większej różnicy nie ma. Prowokacja, bo co innego? Miałem dwie lub trzy wiadomości nawet, kim Ty jesteś i dlaczego nie jesteś w lochu, skoro stoisz za ADD. Skuteczna prowokacja, nie? Ale to tak "poza tematem".

Czyli rozumiem, że do krainy wraca szpiegostwo i wysnuwanie wniosków na podstawie podejrzeń? Crowley, gdzie jesteś, masz godnego następcę. Wink I to chyba nawet z Waszego forum, jeśli dobrze pamiętam po wyglądzie screenów sprzed kilku lat. Aż się stare dobre czasy przypominają, nie? Tylko może do nich nie wracajmy, bo jednak momentami robiło się niemiło. Ani to potrzebne, ani kulturalne, ani taktowne. Chyba że z dostawcą screenów współpracujesz oficjalnie, wtedy zastanawiam się, gdzie zakopałeś swoją lojalność, jakąkolwiek. Nad honorem czy pod? Zakopałeś martwego kota, żeby pies Strażnika nie wyniuchał? Ale fakt, lepiej wysłać na bezdowodowego oskarżyciela kogoś, kto i tak siedzi w lochu, niż oficjalnych graczy klanowych.

"Pewnie już się przygotowały" = potwierdzenie czynu. I inne żarty, które możemy sobie mówić, kiedy sucha trawa nam się pod nogami pali. Pamiętasz może, że pomówienia są również nielegalne? Zresztą, do niczego prawnie zabronionego nie doszło, moim zdaniem. Jeśli na targu ktoś wiele er temu kupił ode mnie ze swojego multikonta żelazo, a ja jeszcze zapytałem, czy nie potrzebuje więcej, to jestem współwinny multikonta? Bo multikonto kupiło ode mnie żelazo? Bo chciałem skorzystać z tego, że ktoś chce mój towar? Kiedy sam bawiłem się w manipulowanie cenami, dlaczego nie przybiegłeś z krzykiem? Robiłem to samo, wykupowałem kluczowe w danym momencie surowce i operowałem nimi tak, by wycisnąć jak najwięcej. Dlaczego? Bo mogłem. Bo to handel. Bo mnie to bawiło. Dlaczego inne klany darowizny na rzecz ADD nie wpłaciły? Oferta była. Oferta została odrzucona z wiadomym następstwem. Sam stwierdziłeś, że WP wpłaciło darowiznę.

Nawet gdyby, czysto teoretycznie, WP wspierało ADD... Co z tego? Co komu do tego? Uważam, że ADD przysłużyło się krainie. I nie tylko ja. To właśnie po wojnie Adamantowych Ludzików zaczęto w krainie rozmawiać na temat zmian mechanicznych i prawnych. Ze średnim skutkiem, ale jednak rozmowy były. A że parę osób się zdenerwowało? Myślę, że kilka osób zdenerwowały Twoje wywody, bo zmarnowały czas na czytanie bzdur.

Panie Władzo, proszę urwać temu Panu od internetu.
"Kto dopuszcza się otwarcie i świadomie tego typu czynów w tak dużej sprawie, traci na wiarygodności we wszystkich sprawach. Dlatego Więźniowie powinni być kasowani tuż po stwierdzeniu winy." Wink



Kostka stoczyła się ze stołu.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycje dla rangowych - przez Mirimon - 04-01-2019, 21:39
RE: Propozycje dla rangowych - przez Zwłok - 04-01-2019, 22:39
RE: Propozycje dla rangowych - przez Arana - 04-01-2019, 22:58
RE: Propozycje dla rangowych - przez Szakalina - 04-01-2019, 23:14
RE: Propozycje dla rangowych - przez Mirimon - 06-01-2019, 05:03
RE: Propozycje dla rangowych - przez Zwłok - 06-01-2019, 10:38
RE: Propozycje dla rangowych - przez Istis - 06-01-2019, 19:32
RE: Propozycje dla rangowych - przez Arana - 06-01-2019, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości