Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widoczne statystyki strażnicy + info o bestiach
#3
Zaryzykowałabym twierdzenie, że tak naprawdę to nic nowego niewnoszący i tylko eksponujący pewne rzeczy. Tongue Zdecydowanie jednak warto, bo przeciwnik i tak otrzymuje dane o sile oraz obronie naszej strażnicy do dziennika...tym bardziej i nam powinny zostać one uwidocznione.

(29-03-2019, 09:14)Crahulus napisał(a): Ponadto proponuję wprowadzić info nt. straconych jednostek bestii w wyniku ataku na strażnicę, tak jak to do tej pory jest w przypadku wojska, machin i konstrukcji.
Świetny pomysł i moje pełne poparcie.

(29-03-2019, 09:14)Crahulus napisał(a): Chodzi oczywiście o wprowadzenie wcześniejszego terminu startu igrzysk, około 75-80 dnia ery, przy relatywnie zwiększonym przyroście energii na reset. Nie mam pojęcia czy to dobry pomysł, ale kto nie testuje, nie pije szampana.
Czy taki skok przyrostowy energii nie będzie aby zbyt drastyczny? I czy nie będzie to miało jakichś negatywnych reperkusji rzutujących na całość rozgrywki dla klas walczących?
Zauważ, że już teraz pojawiają się wątki (Neh. uspr. exp.), gdzie ubolewa się nad ilością kliknięć, wymaganą do właściwego prowadzenia klas walczących. Ubolewa w sposób niewłaściwy, bo wypatrujący na horyzoncie automatyki - ale to nieistotne.
Pojęcia nie mam, czy rzeczona dynamika o której wspomniałeś ma istotny związek z wcześniejszym startem IA, bo w generalnym rozrachunku IA byłyby zorganizowane tym prędzej, im prędzej dana grupa wojów zdołałaby się wyszkolić do stosownego poziomu oraz ilości posiadanych umiejętności. Oznacza to w praktyce, że zasób energii powinien być - jeśli już - zmniejszony, a ilość zdobytych umiejętności (walką czy w szkole) proporcjonalnie zwiększona.
Mniej kliknięć, bo mniej energii + efekt ten sam, bo w efekcie proporcjonalnie zwiększona ilość uzyskanej 'umiejki' = szybsze wyszkolenie i w efekcie wcześniej zorganizowane IA?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Widoczne statystyki strażnicy - przez Crahulus - 29-03-2019, 09:14
RE: Widoczne statystyki strażnicy - przez Szakalina - 29-03-2019, 11:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości