Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wściekłe Węże
#1
Zwracamy się do osoby moderującej dział „Klany” o wyrozumiałość.  Bo przecież Wściekłe Węże to znacznie więcej niż klan. Choć  - od czasu do czasu -  manifestujemy się materialnie w formie klanu (klanów) - same Wściekłe Węże można określić wielorako: 
1. grupa think-tankowa*,
2. niezależny komitet doradczy, 
3. organizacja non-profit o charakterze consultingowym,
4. fundacja orędownicza.

Podstawą naszej działalności jest organizacja kilkutygodniowych laboratoriów tzw. Kuźni Awangardy. Tradycyjnie do udziału w nich zapraszani są przywódcy (oraz osoby decyzyjne) średnich i dużych klanów. Od uczestników wymagamy jedynie odwagi myślenia i pozytywnego ADHD. 

Każda dotychczasowa edycja Kuźni owocowała niezwykle obficie pomysłami na zmiany. To Studnia bez dna, z której można czerpać bez końca. W kwestii Wściekłych Węży jest ustalenie terminu, formy oraz moderacja Kuźni. Staramy się - era w erę - zmieniać nieco formę naszych laboratoriów – to element dynamizujący każdą odsłonę. Przecież wszyscy lubimy być zaskakiwani. Daje to również możliwość włączenia w program tych, którzy nie mieli dotąd okazji się wykazać.

Na Kuźni nasza praca się nie kończy. Można powiedzieć, że koniec bieżącej Kuźni to początek następnej. Zakres działań między Kuźniami dzieli się na:
1. mozolny proces przekuwania inicjatyw ustawodawczych w konkretne ustępy przepisów prawnych, a zmian mechanicznych w skrypty,
2. badanie opinii publicznej (tej niepublicznej również),
3. opracowywanie programu następnych Kuźni oraz rozwiązań niecierpiących zwłok kwestii.

Jesteśmy świadomi, że obok zmian mechaniczno-prawnych nieodzowna jest praca nad przebudową mentalności Mieszkańców Amorion. To przecież gleba, na której mają kiełkować Nasze wspólne Idee. Czy będzie żyzna zależy również od nas, Kowale Postępu! Dlatego konieczne jest nieustanne prowadzenie inżynierii społeczeństwa. Wierzymy w naszą moc perswazji. W przeszłości udawało się nam przekonać każdego, choćby najbardziej opornego.

*niech nie zmyli Was, Moi Drodzy, dosłowne tłumaczenie zawierające słowo „czołg”, hahaha, bez sensu

Prezentacja wynikowa grupy think tankowej Wściekłe Węże

Zasoby intelektualne, powstałe pod moderacją Wściekłych Węży zostały publicznie udostępnione. Możecie je znaleźć na stronie klanu Wściekłe Węże I, jak również w temacie „zmiany prawne” na Forum Amorion http://amorion.pl/forum/showthread.php?tid=1829. Ciekawym suplementem mogą być również Komentarze pod Wieścią „Królewski Kowal” nadana przez (Herold) dnia 4 maja 2018 r.

Aby nie być gołosłownym przedstawię Wam również:
1. Przywrócenie Urzędów Posła i Marszałka? Po drodze, lobbując na rzecz naszych kandydatów, zrozumieliśmy coś ważnego: Władza ich zdegenerowała. Nie są wyjątkami: taki los ostatecznie czeka każdego. Postanowiliśmy wtedy sami wziąć na siebie ciężar pośredniczenia między Ludem Amoriońskim, a Administracją. Tylko niezależne ciało może nieść godnie takie brzemię. 
2. Okrągły Stół Przywódców Klanów? Wyobraźcie sobie, że niedawno ich przy takim usadziliśmy. Kiedy zaczytywaliśmy się w przemyślności poszczególnych wersetów - płakaliśmy łzami. Ze wzruszenia. 
3. Zmiany w walkach klanów? Check! Wojny przed eventami? Check! Przycięcie klanów-molochów? W zeszłej erze liczba członów w żadnym klanie nie przekraczała 45 osób. 
4. Promowaliśmy rewolucję w pvp. Gnom mag.
5. Królewski Bukmacher? Renion ma się doskonale, a prace nad lokacją trwają.
6. Plotki w formie obrazkowej? Proszę bardzo: https://imgur.com/a/Qvz3jqC
7. Zmiana typy charakterów? Praktycznie na finiszu.
8. Duch w Krainie? Nawet najzatwardzialsi malkontenci muszą przyznać, że coś jest na rzeczy. Wyszliśmy z założenia, że jeżeli chcemy wymagać od innych, musimy zacząć od pracy nad sobą. Taka formuła przynosi kapitalne efekty.
9. Nie ma nic piękniejszego nad wspieranie ubogich i uciskanych.

Dodatkowo, w wyniku naszych działań, eks-książe Danolarian został wykopany ze stanowiska. Wyrażamy głębokie zaniepokojenie otwartością konkursów na rangowych. Może to prowadzić do obejmowania stanowisk przez osoby skrajnie niekompetentne. Wtedy już tylko orędownictwo Wściekłych Węży jest dla Mieszkańców Amorion deską ratunku. 

Ogłaszamy również, że owoce bieżącej Kuźni Awangardy będą prezentowane co 2-3 dni w dziale "Propozycje". 

Mętlik w głowie, co? W razie wszelakich wątpliwości piszcie, proszę, do Naszej Rzeczniczki ID: 252. Nie rozjaśniło Wam to sytuacji? Moi drodzy, nie martwcie się – nasze tarany piszą czytelnie.

Rada Wściekłych Węży
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości