Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o wzięcie udziału w badaniu do doktoratu
#1
Cześć,

mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział. Z Amorionem miałem styczność X lat temu, takze kompletnie przypadkowo się tu nie pojawiłem Tongue

Zajmuję się badaniem gier wideo, gier przeglądarkowych - wszystkiego co możemy wrzucić do worka gier. I do mojego doktoratu potrzebuję osób, które chciałyby mi opowiedzieć na temat swoich doświadczeń.

Wystarczy wypełnić kwestionariusz, który ma formę pisanego wywiadu - pytania są bardzo otwarte, niektóre poprzedzone są wprowadzeniem. Ważne żeby pisać co tylko przyjdzie do głowy i im dłuższe wypowiedzi tym lepiej. Jest pytanie o identyfikator, który posłuży mi do skojarzenia odpowiedzi jeśli ktoś chciałby wrócić do wypełniania po czasie.

Trudno mi powiedzieć ile może zająć to czasu - są osoby, które kończą po 15 minutach, są osoby, które pisały prawie godzinę dając ścianę tekstu (z czego się zawsze cieszę).

Link tu:

https://forms.gle/4pQCji2idmz1Ma3H9

Dzięki za pomoc Smile
Odpowiedz
#2
Trochę podbijam, ale też trochę po to żeby podziękować Smile Czyta się świetnie, jak pamiętniki, a właśnie tego rodzaju treści są mi potrzebne do analizy na potrzeby doktoratu.

Jeśli ktoś się trochę waha - wszystko jest anonimowe, a badanie, mam nadzieję, popchnie trochę myślenie o grach w polskiej psychologii jako o czymś więcej niż tylko prostej rozrywki Smile
Odpowiedz
#3
Czy można przeczytać gdzieś wyniki badań, bo jestem ciekaw?
Odpowiedz
#4
Jak dodasz w grze we wieściach lub w Piwnicy link do badania to możesz jeszcze podbić ilość ankietowanych.
Jeszcze lepiej byłoby przekonać kogoś z administracji żeby wysłał wiadomość do wszystkich Mieszkańców krainy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości