Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rangi
#1
Dlaczego można tworzyć rangi, dawać je ludziom, ale nie ma opcji usunięcia jakiejś rangi klanowiczowi? Teraz jak chcemy komuś zabrać rangę, bo nam się znudziła, to musimy stworzyć rangę ze spacją albo kropką w nazwie, ale wtedy w profilu takiej osoby jest informacja, że ktoś ma rangę " " albo ".". Niby pierdoła, ale przydałaby się ta brakująca opcja Smile
Odpowiedz
#2
Podbijam!
Odpowiedz
#3
Postaram się zrobić.

Poproszę screena jak to obecnie wygląda jeśli chodzi o dodawania/edycję istniejących rang - czy jest to w jednym czy w dwóch różnych miejscach?
Odpowiedz
#4
W jednym miejscu są. W drugim jest nadawanie ich.
https://imgur.com/a/vTwIhTo

I przydałoby się dodać 3 opcję Usuń graczowi rangę.
Odpowiedz
#5
Dlaczego nadal mamy ograniczenie 10 rang w klanie? Dajmy większym klanom trochę zabawy z wymyślaniem rang, a nie rangi są dla dziesięciu wybrańców.
Odpowiedz
#6
Można nadawać ile się chce, Zwłok.
Odpowiedz
#7
Tak, już mnie ktoś zdążył oświecić. Nadal, lepszym rozwiązaniem od takich kombinacji byłoby zrobienie klika "dodaj nową rangę". Prawda?
Odpowiedz
#8
Pytanie czy nie prostszym byłoby na ekranie graczy dodać guzik: "Edytuj rangi" i wpisywanie rang wszystkich zbiorczo i przycisk zapisz? (obecnie ranga i tak jest chyba tylko polem tekstowym w tabeli użytkownika, a nie referencją do listy rang).
Nie byłoby sztucznych ograniczeń i wyboru z listy, a copy-paste da się zrobić równie szybko.

Rangi miałyby większy sens, gdyby był im przypisane określone uprawnienia (a także domyślną rangę z domyślnymi uprawnieniami nowego członka - analogicznie do forów). Obecnie sposób nadawania rang jest nieco sztuczny.
Odpowiedz
#9
Rangi związane z uprawnieniami <3
Angel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości