Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni


Ravantilia (ID: 113)


  • Ranga: Mieszkanka
  • Poziom: 77
  • Wiek: 2753
  • Rasa: Krasnolud
  • Klasa: Rzemieślnik
  • Specjalizacja: Kowal
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Kobieta


Profil gracza:


Ravant̵̢̥̰͈͚̹̭̻̲͉̗̱͉̻̘̫́i̅ͥ̿ͥĺ͂ͩ̔̚͏̸̵̲̩͉͕̟i̵̶ͭ̎͒͋̊ a
Kiedy zrozumiemy, że to Wszechświat istnieje dla nas, a nie my dla niego, wtedy prawdziwie odkryjemy swój potencjał.


Kim jest Ravana? Sama nie wie. Przez te wszystkie lata gdzieś zgubiła tę informację. Nie ma to jednak większego znaczenia. W końcu to tylko nic nie znaczący ogół. Zdecydowanie szczegóły są najważniejsze. Więc pamięta. Wszystko, co jest jej aktualnie potrzebne: kroki mijanych przechodniów, ich głosy, zapachy, drgania mięśni jej rozmówców, pulsowanie ich tętnic… Zna ulotny śpiew wiatru, tańczące po wodzie promyki słońca, smak zielonej łąki, a nawet ciepły dotyk ognia. Czasem też miewa przebłyski ze swojej przeszłości. Zazwyczaj sprzeczne, więc pewnie nieprawdziwe. Jak inaczej wytłumaczyć to, że pamięta rozmowy z osobami, które umarły na wiele lat przed jej narodzinami?

Ravana ma zdolności. Dziwne takie, bo raczej niewrodzone. Nienaturalne. Jeżeli korzysta z nich świadomie, szybko ją męczą. Potrafi wpływać na wszystkie zmysły istot humanoidalnych, przekazując im dowolne wrażenia, halucynacje, omamy, iluzje… Nie uważa jednak siebie za maga. Nie umie rzucać zaklęć, nie potrafi też żadnych wykrywać czy rozpraszać. Co więcej, inni czarodzieje nie wyczuwają u niej talentu magicznego, a wszelkie amulety wykrywające magię milczą, nawet kiedy korzysta ze swoich umiejętności. Tylko szczegóły mogą pomóc poznać, że dzieje się coś dziwnego. Tak. Szczegóły są ważne.

Zdolności. Coś z nimi jest nie w porządku. Zdarza się, że osoby, które obok niej zasną, już się nie budzą. Coraz częściej iluzje tworzą się bez udziału jej woli. Problemem jednak są te urojenia, które widzi tylko ona. W szczególności, kiedy mówią jej co ma robić…

Posiada sobie dworek gdzieś na obrzeżach Arrakin. Zazwyczaj jednak k̶t̶o̶ś̶ c̶o̶ś̶ miota nią po świecie, więc rzadko tam przebywa. Wciąż jednak jest to ̶z̶a̶d̶b̶a̶n̶a̶,̶ ̶e̶l̶e̶g̶a̶n̶c̶k̶a̶ ̶p̶o̶s̶i̶a̶d̶ł̶o̶ś̶ć̶ ru̸͜d̸͞e̶̷͘ŗ́a,̢̛͡ ͏͟͢w̕͢͝ ̛któ̵͘̕r̨è̛j ͢s̀tr̴̀͝ás̴͘͡z̨̨y. Dysponuje bogatą kolekcją książek, przez lata pracowicie zbieranych i̵ ̕sṕ̸҉a̷͘͞lá͡n̕y̨c̕͟͠h͟. Jej dom stanowi bezpieczne miejsce, w którym może odpocząć po trudach podróży i zregenerować siły. Mo̴̡͜ż͠e̶̛̕ ͢͢te̶ż̴͞ ̷̧̕s͡͝ć͜҉how̴ać̷͢ s̡͘͢w͏͜o̷͟͝je̡ ̨͡dz̴̛͜ie̸n͡n̵͡͝í͡ki̵͘͡ ̷͢i ̨̕ofia̧̡҉ry.Konkrety:


Imię: Ravantilia, ale niemal zawsze każe na siebie wołać Ravana. Tak. Imiona to kolejny szczegół. Ważny.

Wiek: Wygląda na około 20 lat, choć jej wspomnienia sięgają znacznie wcześniej.

Rasa: Podobno człowiek.

Wygląd: Najczęściej ma szare włosy oraz fiołkowe oczy. Charakterystycznym elementem jej ubioru jest biały płaszcz.

Charakter: Zmienny. Niestabilny. Wszystko zależy od tego, co właśnie próbuje osiągnąć i jak bardzo w danym momencie czuje się sobą. Cokolwiek to znaczy.


OT:


Ravcia nie jest postacią stałą. Zmienia się zarówno między sesjami, jak i w trakcie. To od działań Twojej postaci zależy, kim się stanie.

Niestabilność osobowości i poziom zdolności Ravci dostosowuję do postaci drugiego gracza, sesji i aktualnych w niej wydarzeń.

Uważasz, Twoja postać powinna być odporna na jej zdolności, bądź być w stanie je wykrywać? Ok, nie ma problemu. Ustalmy to w OT.

Spokojnie. W sesjach nie piszę t̴҉ak.

Widzisz niedociągnięcia? Błędy? Zgłoś, chętnie poprawię.

Lubię konstruktywną krytykę.

Często korzystam z telefonu, więc zmienne IP może się zdarzyć.

Twoja stara robi Zwerchau sztyletem.