Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni
Prolog


Witaj
Amorion to przeglądarkowa, tekstowa gra RPG dla wielu graczy. Aby w nią grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej postaci w ramach współzawodnictwa oraz współpracy z innymi graczami. Innymi słowy: zamieszkaj w jednym z miast lub stań się podróżnikiem i łowcą przygód, zbuduj dom i stwórz rodzinę lub zostań awanturnikiem. Poznaj innych, dołącz do klanowej społeczności i broń swoich przyjaciół lub graj fabularnie - możliwości jest bardzo wiele.

Dowiedz się więcej...


ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!


Prezentacja Gry


Najnowsze wieści

"Potomkowie Autolikosa" nadana przez (Herold) dnia 7 stycznia 2019 r.Na pozór był to kolejny normalny dzień w krainie. Jak zawsze o tej porze jesteś w pobliskiej tawernie i popijasz ulubiony trunek. Siedząc sam w rogu patrzysz ze znudzeniem na twarze innych mieszkańców. Naprzeciw ciebie siedzą dwa krasnoludy prowadząc rozmowę dosłyszalnym szeptem:

- Bracie, słyszałeś o incydencie w Skarbcu Królewskim?
- Na elfa z krasnoludzką brodą! Gadajże, co się wydarzyło!
- Po mieście chodzą plotki, że jakiś złodziejaszek włamał się do skarbca. Wszedł niepostrzeżenie, ominął straże i zabezpieczenia...
- I co, i co?
- I podprowadził koronę samego króla! Szczwany lis znał słabości skarbca, ale to nie wszystko, Bracie. Następnego ranka zjawił się beztrosko w pałacu i oddał swoją zdobycz samemu Mahdiemu - skurczybyk przekradł do jego prywatnej komnaty.
- I oczywiście natychmiast Mahdi kazał pojmać złodzieja?
- Wręcz odwrotnie... on go nagrodził! Ten złodziej, a ściśle mówiąc złodziejka - Istis Blacklight (ID: 110) jak tylko opowiedziała jak dokładnie włamała się do gabloty zawierającej koronę, zyskała uznanie Mahdiego i ten postanowił uhonorować ją tytułem: Córka Autolikosa, niby nawiązując do tych, ekhm, starożytnych. Ba, władca chyba oszalał, bo chce temu cwaniaczkowi, tfu cwaniaczce, dać 10 AP i 10000 sztuk złota jak tylko rozpocznie się Nowa Era.
- Eeee, pewnieś za dużo popił, Bracie i masz znów omamy... nie mam pojęcia o czym Ty mówisz.


Przestałeś słuchać rozmówców, nadal z wolna rozglądając się po sali...