Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Druantia (ID: 1769)


  • Ranga: Mieszkanka
  • Poziom: 21
  • Wiek: 66
  • Rasa: Wampir
  • Klasa: Mag
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Kobieta


Profil gracza:

1. Jestem zawsze chętna na sesję.
2. Nie toleruję błędów ortograficznych i stylistycznych
3. Sesje mogą obfitować w emocje, ale raczej unikam scen walki i zdecydowanie żadnej erotyki.
4. Staram się odpisywać codziennie, chyba że obowiązki domowe mi na to nie pozwolą.
5. Zapraszam do pisania.

Druantia, wampirzyca o czarującym wyglądzie, wydaje się, że ma lat 25-30, gdy naprawdę ma ich 541. Szczupła, średniego wzrostu, o powabnych kształtach nielicujących z jej charakterem. Jest wypalona, obojętna na wszystko co dzieje się wokół, ani dobra, ani zła - po prostu neutralna. Nikomu źle nie życzy, ale też nikomu nie współczuje. Lubi zwierzęta, hoduje chowańce dla samej przyjemności przebywania z tymi istotkami.
A oto jej historia: przyszła na świat w bogatej arystokratycznej rodzinie. Miała dwoje rodziców i starszego brata. Jej dzieciństwo było szczęśliwe, niczego jej nigdy nie brakowało. Od dzieciństwa trenowała władanie bronią, jeździectwo, pływanie, uczyła się śpiewu i rysunku a także dworskiej etykiety. Córka bogatego magnata, który chciał ją wydać za mąż wbrew jej woli za rycerza, któremu zawdzięczał ocalenie życia. Jednak niezbyt bystry rycerz nie przypadł jej do gustu..
Uciekła z domu, w lesie otaczającym zamek ojca spotkała młodą kobietę, zaprzyjaźniły się, niestety ta przyjaźń zakończyła się dla Druantii ukąszeniem, które przemieniło ją w wampira. Początkowo przyłączyła się do trupy aktorskiej, gdzie nauczyła się występować na scenie. Wędruje po świecie razem ze swoim chowańcem - znalezioną w lesie zaczarowaną i nieustraszoną łasicą. Na przestrzeni lat nauczyła się mówić biegle w pięciu językach, wspinać się i bardzo szybko przemieszczać. Uczyła się u najlepszych magów i wojowników w Krainie. Ma wyczulone zmysły. Po 156 latach wędrówki wróciła na swoje dawne włości do Sith.
Obecnie mieszka w otoczeniu służby w swoim rodzimym zamku, skąd przepędziła potomków brata. W wolnych chwilach (gdy nie szuka krwi) opiekuje się swoim wiernym chowańcem, rysuje, maluje i szlifuje swoje umiejętności. Jej celem (poza piciem krwi) jest odnalezienie bratniej duszy, kogoś kto ją zaakceptuje.
Podejrzewała, że ktoś ją ściga. Podejrzewała, że to rycerze jej potomków jej brata. Nie wiedziała wówczas jeszcze jak bardzo się myliła...
cdn.

***

„Wiem, najdroższa, że ranię twe serduszko, ale nie uważaj mnie za okrutną dlatego, że posłuszna jestem nieodpartemu prawu, jakie dyktują mi ma siła i słabość. Jeśli twe serduszko jest zranione, moje złe serce krwawi wraz z nim. W upojeniu i w niezmiernym poniżeniu żyję w tobie, twym gorącym życiem, a ty umrzesz, słodko umrzesz we mnie. Nie mogę temu zapobiec. Ja przyciągnę cię ku sobie, ty przyciągać będziesz innych; wtedy poznasz upojenie okrucieństwem, które jest niczym innym, jak miłością. Nie próbuj więc na razie wiedzieć więcej o mnie i mych sprawach, lecz zaufaj mi całym swym kochającym sercem.”
Sheridan Le Fanu „Carmilla”

***

„Przyjdź do mnie, a ja będę słońcem, wokół którego krążyć będziesz zamknięty w orbicie, a moje promienie odsłonią tajemnice, które trzymasz w ukryciu przed wszystkimi i ja, który mam czar i siłę, o jakiej ty nie masz pojęcia, zdobędę kontrolę nad tobą, posiądę cię i wreszcie zniszczę!”
Anne Rice „Wampir Lestat”

***

Modlą się duchy ciemnych wód —
modli się serce krwawe.
W wnętrznościach mogił szlocha lud
i szlocha serce krwawe.
5
Armat śpiżowych tętni grzmot
i tętni serce krwawe.
Bagnety pełzną pjanych rot
i pełznie serce krwawe.
Zadrgały mruki rżniętych miast —
10
zadrgało serce krwawe.
Wampiry gaszą wieczność gwiazd
i gaszą serce krwawe.
Shańbione ciała — pusty dwór —
shańbione serce krwawe.
15
Wtem tryumfalnie zapiał kur —
i pękło serce krwawe.
Tadeusz Miciński "Wampir"

***