Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Annerina Morrett (ID: 191)


  • Ranga: Szlachcic
  • Poziom: 14
  • Wiek: 1563
  • Rasa: Człowiek
  • Klasa: Złodziej
  • Charakter: Zły
  • Płeć: Kobieta


Profil gracza:


Annerina Morrett
dla przyjaciół AnaJak zwykle na nią trzeba było dłużej poczekać, a było to spowodowane tylko tym, że nie lubiła tego typu przyjęć. Musiała się pojawić na balu ze względu na to, że był to urodzinowy bal jej przyjaciółki. Nie było opcji, by się nie pojawiła, bo jej ukochana przyjaciółka zmieniłaby się w jednej chwili w jej najgorszego wroga. Co prawda pewnie jedynie na chwilę. Później wróciłoby wszystko do normy. Ale nie mogła jej tego zrobić. Dla niej bal urodzinowy był czymś wyjątkowym. Dla Any natomiast był to niezbyt dobry teatrzyk, w którym niechętnie brała udział.
Zeszła szerokimi schodami do wielkiego salonu, czując na sobie spojrzenia zebranych wokół. Annerina była młodą kobietą, niezbyt wysoką, szczupłą, drobną, z delikatnie zakreślonymi kobiecymi kształtami. Z niezwykle bladą cerą wyraźnie kontrastowały jej długie, gęste, ciemne włosy i ciemne brwi. Jej szare spojrzenie było chłodne, zwykle nieprzyjemne i ostre. Koloru dodawały jej jedynie od czasu do czasu pojawiające się na bladych policzkach lekkie rumieńce, których bardzo w sobie nie lubiła. Na sobie miała długą, ciemnozieloną suknię, nie z byle jakich materiałów, a jednak dość prostą i skromną – obcisłą w talii, a dalej lekko rozszerzającą się do samego dołu, bez dodatkowych zdobień. Zdecydowanie jej strój można byłoby uznać za bardziej elegancki w swej prostocie niż balowy. Nie przepadała jednak za wielkimi, wystawnymi sukniami, których wokół pełno tutaj falowało. Dlatego też przykuwała spojrzenia.
Była piękna, ale... inna.
Otek Kotek

1. Jestem znana jako profesjonalna przerywaczka wszystkich sesji. Przyznaję - coś w tym jest, ale ostatnio z tym walczę, więc zapraszam do pisania.
2. Chciałabym rozwinąć swoją główną postać (tak, naprawdę, nie żartuję), ale jak to ja - w razie czego, na potrzeby sesji, wyciągnę z mojej magicznej kieszeni jakąś inną postać.
3. Nie piszę ero-sesji.
4. Albo piszemy, albo nie piszemy. Prosta sprawa. Nie lubię czekać tygodniami na odpis.
5. Lubię obgadać początek sesji na OT. Nie wszystkie wątki lubię w jednakowym stopniu.
6. Lubię wiązać postacie.
7. Lubię pisać i po to tutaj jestem.