Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Bufor Eldarmoon (ID: 257)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 15
  • Wiek: 1032
  • Rasa: Hobbit
  • Klasa: Rzemieślnik
  • Specjalizacja: Zielarz
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Imię: nieznane

Ksywa: Bufor

Rasa: Czart

Pochodzenie: bliżej nieokreślony pół piekielny plan (przypuszczalnie Gehenna)

Obecnie zamieszkały: plan eteryczny - Umbra, częściowo plan materialny

Główne zajęcie: niszczenie wszystkiego co piękne i dobre, sprowadzanie niewinnych na złą drogę, handel duszami i inne takie tam..

Rodzina: pewien stary wyliniały wilkołak którego ironicznie nazywa ojczulkiem

Przynależność: gildia Teatru Cieni

Zadanie w gildii: doradca i specjalista w zakresie przedmiotów i przybyszów z piekielnych domen.

Wygląd: diabeł jaki jest każdy widzi, Bufor nie jest tu wyjątkiem. W swojej prawdziwej postaci jest rosłym i żylastym czartem o twardej jak kamień skórze koloru krwi. Niewielkie rogi z przodu czaszki, zwinny ogon zakończony kolcem, dwie pary jednolicie czarnych jak otchłań ślepi umieszczone jedne nad drugimi, ostre jak brzytwa zęby i szpony zamiast dłoni jednoznacznie świadczą o jego przynależności rasowej. Z ciekawych rzeczy to nie posiada skrzydeł a przemieszcza się poprzez teleportację w kłębach siarki i czarnej duszącej mgły cuchnącej zgnilizną. W ludzkiej formie, a w takiej właśnie na co dzień się kryje przypomina mężczyznę w średnim wieku około 30, o gładkim licu oraz ostrych szlacheckich rysach. Długie czarne, alabastrowe włosy opadają mu luźno poniżej linii ramion, jest wysoki, ponad 190cm, ma jasną karnacji skóry, żylastą budowie ciała i błękitne ślepia spoglądające na świat z wrodzoną kpiną.

Charakter: praworządny zły. Pewny siebie, nieco wyniosły, zarozumiały ale i ciekawy świata, lubi pogrywać na uczuciach innych, bawić się nimi i obserwować jak staczają się po równi pochyłej ludzkiej moralności. Potrafi być przy tym wyjątkowo wyrafinowany.

Ubiór: nieokreślony, w zależności od nastroju głównie jest iluzoryczny stworzony na potrzebę chwili, ubiera się głównie w ciemnych kolorach.