Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Szayel (ID: 473)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 1
  • Wiek: 435
  • Rasa:
  • Klasa:
  • Płeć: Nieznana


Profil gracza:

__________________________________________________

J e s t e m P a n e m O s o b o w o ś c i
...Twój czas nadszedł...
__________________________________________________


-MIANO-
Sza'yel Aye'verro de Gran'zev

-WIEK-
469 lat

-PRZYNALEŻNOŚĆ-
Octavus w Decimus Jak'li de Gran'zev - Ósmy w Elicie Dziesięciorga de Gran'zev

-STATUS SPOŁECZNY-
Arystokracja - uczeni

-PROFESJA-
Czarnoksiężnik

-ZAWÓD-
Naukowiec - wynalazca

-POCHODZENIE-
Podmrok

-OBECNE MIEJSCE ZAMIESZKANIA-
Nieznane

-STAN CYWILNY-
Brak danych
__________________________________________________

"Jestem tak inteligentny, a to sprawia, że ze wzruszenia chcę płakać,
czas się pożegnać, więc pocałuj to wszystko na "do widzenia",
wtedy będę całkowicie zadowolony."
__________________________________________________PREZENCJA: Drow jaki jest- każdy widzi.
Niezbyt wysoki, choć pewnie wyższy od niektórych przedstawicieli swojej rasy, mierzący bowiem 170cm wzrostu przy szczupłej, aczkolwiek lekko umięśnionej, budowie ciała, którą to najczęściej kryje pod odzieniem, zwykle o barwie bieli, z czarnymi elementami.
Kolor jego skóry nie odbiega od reszty drowów.
Długie, spiczaste uszy, w których miał kolczyki charakterystyczne dla członków Decimus Jak'li de Gran'zev. Oczy o barwie płynnego złota. Niekiedy prawe przysłaniał, choć było to spowodowane blizną, która szpeciła tę stronę jego twarzy, przecinając także oko. Ponadto są to białe włosy, sięgające ramion.
Na prawej stronie twarzy i części brody nosi wyżej wymienione paskudne blizny, o których raczej niechętnie mówi, jeżeli ktoś o nie pyta, szczególnie, że w większości przypadków maskuje je poprzez charakteryzację.
To, co dopełnia jego charakteru, to okulary w kształcie elips, nawykiem zaś jego było częste poprawianie ich dwoma palcami.


OSOBOWOŚĆ: Sza'yel Aye'verro de Gran'zev- bo tak brzmi jego pełne miano, jest skrupulatnym intelektualistą i jedynym naukowcem w Decimus Jak'li de Gran'zev- Elicie Dziesięciorga de Gran'zev.
Wyróżnia się narcyzmem i osądzaniem wszystkich- w szczególności rasy inne, niż Drow- z góry oraz dużą ekstrawagancją, czasem tendencją do sprośności i niepokojących komentarzy na temat innych.
Większość istot traktuje z góry, wykazując się sporą pogardą, zawartą w pięknych - według niego - słowach, które padają z jego ust, przy ironicznym uśmiechu. Istoty, które go zainteresują, zwykł nazywać "egzemplarzami", bardzo często ukazując przy tym swoje podekscytowanie i zainteresowanie danym "obiektem".
W bitwach ma się za aktora, a pole walki traktuje jako scenę teatralnej sztuki. Jest to szczególnie zauważalne podczas jego zabawy z ofiarami.
Zdaje się, że nie ma zbyt dobrych relacji z resztą członków Decimus Jak'li de Gran'zev, czy rodziny, a w szczególności linii de Vasto, gdzie głową rodu jest D'eanor de Vasto- niegdyś jego zmanipulowany uczeń i jeden z obiektów badań.
Można być świadkiem jego przechwałek, iż jest istotą doskonałą. Niekiedy można odnieść wrażenie, że postrzega się jako nieśmiertelnego.

__________________________________________________