Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Narumi (ID: 550)


  • Ranga: Mieszkanka
  • Poziom: 4
  • Wiek: 577
  • Rasa: Człowiek
  • Klasa: Rzemieślnik
  • Charakter: Dobry
  • Płeć: Kobieta


Profil gracza:


Imię: Narumi
Nazwisko: Tutaj jest jej zbędne
Wiek: 20 lat
Wzrost: 160 cm
Waga: 50 kg
Rasa: człowiek
Klasa: uzdrowicielka
Płeć: tu nie ma co wyjaśniać
Znaki szczególne: Ogromny tatuaż na plecach..kwiat lotosuWygląd:
Dziewczę choć pełnoletnie z racji swojej filigranowej postury i uroczej buźki wygląda dużo młodziej. Na świat patrzy wielkimi fiołkowymi oczami, z podziwem odkrywając nowa krainę, do której przyjechała by odmienić swoje życie. Kasztanowe włosy sięgają jej pasa, a cerę ma niczym alabaster, jasną i gładką. Malinowe usta niemal zawsze ma uśmiechnięte. Wyuczony gest, wpajanych jej dobrych manier.
Odziana zazwyczaj w długie stroje, skrywające jej drobna figurę, zrobione zazwyczaj z jedwabiu. Ulubione kolory, zieleń, biel i fiolet.

O uzdrawianiu słów kilka:
Jest silnie związana z naturą, skąd czerpie swoja siłę. szanuje każde życie, nie ważne do jakiej istoty ono należy. Chętnie udziela pomocy, jednak przy wykorzystaniu swych sił musi to później "odchorować". Zna się również na ziołolecznictwie.

Pozostałe umiejętności:
Typowo kobiece umiejstności:
- doskonale gotuje,
- haftuje i szyje stroje,
- maluje,

Charakter:
Z racji tego co jej wpojono jest do bólu uprzejma. Nigdy nikogo nie zaczepia, grzecznie się uśmiechnie, ukłoni czy przeprosi, nawet jeśli to nie jej wina.
Jest dość nieśmiała, przy kontaktach z mężczyznami nieco sztywna i zazwyczaj nie patrzy prosto w oczy. Jednak pierwsza gotowa jest nieść pomoc chorym i rannym. Może z racji tego wydawać się dość irytująca skoro potrafi w jednym zdaniu powitać, przeprosić i podziękować.

Coś o zamieszkaniu:
Po samym przyjeździe osiedliła się blisko Arrakin, jednak nie w samym mieście. Ot łatwiej jej zebrać zioła i być bliżej natury. Odwiedza jednak targowisko, by przynieść zioła do sprzedaży, przychodzi również do chorych...warzy swoje mikstury lecznicze.

Historia:
Przybycie tutaj dla niej było nowością i wielkim krokiem. O sobie wspomina niewiele. Jest skryta. Może chce zapomnieć o tym co jej sie przytrafiło. To nowy rozdział.
Kiedyś może się otworzy. Zazwyczaj zapytana o powód przybycia zbywa to milczeniem lub "miała dosyć bycia jedną z wielu". I kończy temat.OT:

- Ja to nie Narumi i odwrotnie.
- Nie steruj moja postacią.
- Nie zostanę Twoim, zwierzaczkiem, kochanką ani innym dziwadłem..I na odwrót.
- Ordynarne Erosy precz z daleka.
- Szanujmy się wzajemnie.
- Chcesz sesji napisz Ot, dogadamy się.
Jak mi coś do głowy przyjdzie dopiszę.