Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni


Herbert Stuffenberg (ID: 92)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 29
  • Wiek: 2976
  • Rasa: Gnom
  • Klasa: Rzemieślnik
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Sesje
-jak chcesz ze mną sesję poinformuj.
-nie jestem typem co patrzy na długość pojedynczej sesji. Ma być po prostu ciekawie.
- Piszę praktycznie wszelkie rodzaje sesyjek, więc mnie nie pytaj o rodzaj sesji(Thrillery, Komedie, przygodowe, sensacyjne. Czego dusza zapragnie).
-Jeden warunek nie wstydź się.
-jeśli nie odpowiadam na jakiś odpis (a mnie widzisz online), przypomnij się, ponieważ poczta amoriońska ostatnio się leni, lub niefartem mogę o tobie zapomnieć. Zazwyczaj napiszę minimum jeden odpis dziennie na osobę To działa w obie strony
-Starajcie się jakoś tytułować sesje. Ułatwi mi rozpoznanie z kim pisze
-Cytujcie ponieważ to ułatwia prowadzenie sesji przez obie strony.
- Jeśli chcesz zakończyć sesję to mnie poinformuj.
- Muszę to napisać bo widać co niektórzy to olewają. Jeśli znudziła ci się nasza sesja to daj mi znać( Jedyna rzecz która mnie denerwuje mnie to, jak nasza sesja się urywa bez najmniejszych wieści.) Dodatkowo jeśli olewasz moje przypomnienia, lub pytanie to oczekuj że w końcu i ja ciebie oleje. Co skutkuje przerwaną sesją.
- Prowadze również coś na kształt " Poczty zaufania", jeśli coś cie trapi to z miłą chęcią wysłucham
PS: Masz do mnie jakieś zastrzeżenia. Pisz do mnie jestem wyrozumiały i na pewno jakoś problem rozwiążemy
- Od poniedziałku do piątku na trzy zmiany, a w soboty niezawsze, zaglądam sporadycznie(Praca). No chyba że mamy święto lub mam wolne
W Tym Tygodniu mam 2 zmianę .

Potrzebujesz pokoju? Mogę pomóc

Sesje Otwarte


Nazwiska postaci jest w pełni wymyślona, a zbieżność do prawdziwych jest całkowicie przypadkowa.
Jak ktoś ma z tym problem to nie do mnie.


Herbert Stuffenberg

Herbert należy do kasty Medyków-wynalazców, lecz przez jego obcy akcent bardzo trudno mu się porozumieć. Wcześniej zajmował się leczeniem żołnierzy Armii oraz najemników. Aktualnie zajął jakiś stary opuszczony tartak na pograniczu lasu Lerven od strony Stolicy, gdzie przyjmuje wszystkich tych co potrzebują uwagi medycznej. Oprócz zwyczajnego opatrywania ran i leczenia z chorób, zna się bardzo dobrze na chirurgi od zwyczajnych zabiegów, po skomplikowane operacje, aż do operacji zmiany wyglądu. A to wszystko poza oczami miejscowych strażników i wścibski zainteresowanych, co ściąga nawet typy spod ciemnej gwiazdy. Dzięki temu zajęciu, ma pieniądze na swoje tajne badania natury medycznej, ale nie wiadomo nad czym tak pracuje. Na zapytanie o jego historię zazwyczaj stara się zmienić temat rozmowy, a nawet wogóle je uciąć.

Ciemny brunet w małych okularach o okrągłych szkiełkach, niemal kwadratowej szczęce. Jego charakter można określić w trzech słowach: Megalomaniak, Sadomasochista i socjopata, a to wszystko skryte pod "Maską" poczciwego doktora. No cóż. Na świecie rodzą się różne dusze. Za dnia pracując swojej "Klinice" możesz go ujrzeć w białym długim męskim kaftanie oraz jutowym odzieniu i w specjalnie wykonanych do jego profesji skórzanych rękawicach, gdy będzie opatrywał twoje rany. Dowypraw zabiera Biały poszarpany płaszcz, pod którym ma ukryty napierśnik. Na plecach nosi czarny plecack z czerwonym krzyżem na wieku, co oczywiście sugeruje o wykonywanej przez niego profesji. Jest uzbrojony w piłę przerobioną na sztylet, która jest zdolna uciąć dowolną kończynę jak ostry miecz, czy przebić na wylot. Drugą jego bronią jest jednoręczna kusza typu Arbalest strzelającą bełtami nasączonymi toksyną paraliżująca własnej produkcji, lub innymi środkami tego typu.