Amorion - Forum Gry

Pełna wersja: Usprawnienie zarządzania ekwipunkiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
To można wprowadzić nawet w trakcie ery.
Checkboxy w eq jest potrzebne, zwłaszcza kowal który pod koniec ery wydaje 4k energii na nagolenniki - szukasz 1 sztuki, znajdziesz jedne sensowne, próbujesz to wrzucić do klanu lub do innego gracza a potem sprzedaj pozostałe. Nie daj Boże ktoś zapomni i zrobi to po kilku dniach... I pół godziny szuka
W ekwipunku już roi się od przedmiotów, a usprawnienia wciąż nie ma.
Kiedy można spodziewać się wprowadzenia tej zmiany?
(20-02-2018, 10:07)jinujasza napisał(a): [ -> ]Przydał by się przycisk "napraw wszystkie uszkodzone". Obecnie muszę ściągać broń naprawiać i zakładać ponownie i tak z całym ekwipunkiem, dodatkowo po wyborze hełmu czy też innego rodzaju ekwipunku i jego naprawie strona się odświeża i automatycznie przeskakuje ponownie na zakładkę broń co jest irytujące :/

przecież jest taki przycisk...
(11-11-2018, 21:15)Arana napisał(a): [ -> ]W ekwipunku już roi się od przedmiotów, a usprawnienia wciąż nie ma.
Kiedy można spodziewać się wprowadzenia tej zmiany?

Będę trochę namolna... ale wciąż zastanawiam się, kiedy można spodziewać się wprowadzenia tej zmiany?
Wciąż tylko poprawki na walczących, a biedni rzemkowie też się wyklikują z sił Wink
Walczę o to już od kilku er. Osobiście przestałem już wierzyć w to, że będzie to wprowadzone.
Wciąż mam jeszcze nadzieję, że uda się coś zrobić dla rzemków... Będę spamować, aż Nerph się nie zlituje i dla świętego spokoju to zrobi Wink
Wciąż czekamy.
"Jak kocha, to poczeka." Podbijam temat, bo słuszny.
Ponawiam swoją prośbę na wprowadzenie ów zmiany.
Powinniśmy wziąć Nerpha do klanu, żeby zobaczył, jak niewygodne to jest.
Stron: 1 2 3 4