Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowy event Bohatera
#11
Małe wyjaśnienie z mojej strony, ponieważ widzę, że niepotrzebnie doszło tu do słownej przepychanki.
Jak napisał Zielmitr event bohatera odpala się po wybraniu nagrody, nie samym tylko zabiciu SSa. W związku z tym możliwe jest "wyprzedzenie" gracza, który jako pierwszy zaczął bić. Zostało to przetestowane.
Z drugiej strony system jest jaki jest - jeśli ktoś zaczął później, ale bardziej efektywnie bił SSa, to może wygrać bo był silniejszy/sprawniejszy. Nie wiem czy taki był zamysł twórcy tego systemu, ale tak faktycznie to działa i moim zdaniem jest to swego rodzaju "prawo dżungli".
Prosiłbym zatem obie strony o:
- powstrzymanie się przed składaniem zarzutów o kradzież eventu, którego działanie po prostu (słusznie czy niesłusznie) pozwala na wystąpienie takiej sytuacji, a jednocześnie o
- powstrzymanie się od przedstawiania niesprawdzonej informacji jako pewnej, by w ten sposób zdyskredytować kolegę z RK, tym bardziej gdy jasno dał on do zrozumienia, iż posiada informacje zweryfikowane poprzez testy. 

Przypominam, że w razie takich wątpliwości można przecież do mnie napisać.
#12
Podsumujmy na obecną chwilę zmiany, które będziemy chcieli poddać głosowaniu:
  1. Wyłączenie śmiertelnych trafień krytycznych w walce z SSem
  2. Zastąpienie śmiertelnego trafienia krytycznego, krytykiem 100%
  3. Całkowite wyłączenie trafień krytycznych w walce z SSem
  4. Wyłączenie możliwości wyśnienia map
  5. Obniżenie siły ataku pierwszego bossa do 55k (zmniejszenie obrażeń o 10k)
  6. Zniesienie blokady określającej kiedy można walczyć (ustalonej obecnie na 180 dzień) z SSem
  7. Bohaterowie mogą podchodzić do eventu
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje, zmiany, zażalenia to proszę pisać w temacie. Jutro w południe rozpoczynamy głosowanie

Moja uwaga odnośnie powyższych punktów jest taka, że zgadzam, że punkt 5 zakłada zbyt duże obniżenie dmg. Też uważam, że poniżej 60k nie powinniśmy schodzić
#13
Ja bym dała jeszcze możliwość głosowania o przywrócenie starego SS'a.
#14
Popieram. Jeżeli mamy nad tym dalej pracować, to nie ma co robić zmian na pół gwizdka.
#15
Zmieniona formuła SSa jest dla mnie lepsza, pozwala na zaangażowanie się większej liczbie walczących. Do tej pory praktycznie co erę KF wystawiał swojego zawodnika i może pojawiał się konkurent, czy dwóch.
Teraz granie na SSa będzie ciekawsze, niezbugowane i bez immu z IA dla jednostki, bo praktycznie wszyscy będą je mieć.

Trafienie krytyczne w mojej opinii powinno zostać, a śmiertelny krytyk pasowałoby zastąpić krytem 100%. Siła ataku wydaje mi się za bardzo zjechana, stąd może przed głosowaniem powinniśmy zastanowić się tym czy to 55k jest odpowiednie, bądź w głosowaniu dać 5a i 5b - 55k i 60k (na zasadzie jednego za). Co do zdjęcia blokady, nie wiem na ile realnie przyspieszy to bicie SSa, więc mi to bez większej różnicy.

Co do propozycji o dodanie w głosowaniu opcji przywrócenia starego SSa. Uważam, że jest zbędna - nowy został wprowadzony, a Nerph nie wprowadza zmian od czapy. Trzeba jedynie dopracować bardzo fajny zamysł na event dający pole do popisu nie tylko mechanicznie.

Cofnięcie się do starego zbudowanego SSa to zmarnowany czas w dyskusji w tym temacie i ogłoszeniach oraz na wprowadzeniu go do gry.
Angel
#16
Poprawki poddane głosowaniu:
  1. Wyłączenie śmiertelnych trafień krytycznych w walce z SSem
  2. Zastąpienie śmiertelnego trafienia krytycznego, krytykiem 100%
  3. Całkowite wyłączenie trafień krytycznych w walce z SSem
  4. Wyłączenie możliwości wyśnienia map
  5. Obniżenie siły ataku pierwszego bossa
    5a) do 55k
    5b) do 60k
  6. Zniesienie blokady określającej kiedy można walczyć (ustalonej obecnie na 180 dzień) z SSem
  7. Bohaterowie mogą podchodzić do eventu
  8. Przywrócenie starego eventu bohatera
W przypadku punktu piątego, dodane opcje zgodnie z sugestią Istis. Punkt 5a wyklucza się z punktem 5b w związku z czym głos "za" może dotyczyć tylko jednej z tych opcji - proszę to zaznaczyć jeśli popiera się tę zmianę. Zakładam w takim razie głosowanie i zapraszam posłów do odpowiedniego tematu.


#17
Przyznam, że nie rozumiem 8. poprawki, ponieważ nie jest to poprawka - to nic innego jak wycofanie zmiany zadeklarowanej w erze testowej.
Równie dobrze można do każdego projektu dodać poprawkę w stylu "cofnięcie całej zmiany". 

Z mojego punktu widzenia przegłosowanie tej poprawki wraz z innymi uczyni sytuację bardzo problematyczną.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości