AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w prawie
Autor Wiadomość
lorin dahleberg 
Crowley

ID: 150
Wysłany: 2015-02-13, 18:16   Zmiany w prawie

Polecam tutaj wypisywać wszelkie propozycje zmian w prawie bo jak dobrze wiemy obecne jest dziurawe niczym ser szwajcarski.

Na początek polecam zająć się wszystkimi użytkownikami sławnego już programu TOR i dodać notkę w prawie, że użytkownicy TORa będą bezwzględnie kasowani ze względu na to, że ciężko ustalić ich tożsamość.

Po drugie: bardziej restrykcyjna polityka wobec recydywistów. Rozumiem, że każda era to czyszczenie kartoteki, tak jak i każde nowe konto ale niektórzy przez to pozwalają sobie na więcej bo wiedzą, że wszystko liczy im się od nowa. Czekam na jakieś rozsądne propozycje.

Trzecia sprawa: nierównomierne kary dla graczy popełniających ciężkie przestępstwa. Gracz, który złamie prawo i zostanie przyłapany na początku ery traci o wiele więcej niż ten, który został przyłapany pod koniec. Propozycja: w zależności od profesji w danej erze kara może zostać przedłużona o jakiś krótki czas w NE. Powiedzmy, że przykładowo gram złodziejem eventowym, zostałem przyłapany ale dopiero po evencie więc trafiam do lochów i zostaje skasowany ale wrócić mogę dopiero po dajmy na to 5 dniach od startu ery.

Nithrom 

ID: 177
Wysłany: 2015-02-13, 23:26   Re: Zmiany w prawie

lorin dahleberg napisał/a:

Po drugie: bardziej restrykcyjna polityka wobec recydywistów. Rozumiem, że każda era to czyszczenie kartoteki, tak jak i każde nowe konto ale niektórzy przez to pozwalają sobie na więcej bo wiedzą, że wszystko liczy im się od nowa. Czekam na jakieś rozsądne propozycje.

Według mnie można to rozwiązać w banalny sposób- przedawnienie kartotek następuje wyłącznie w karczmie, jakiekolwiek inne kary NIGDY nie znikają z konta graczy. Skończą się wtedy szopki w stylu dawania rang multikonciarzom i nie tylko. Kasacja konta niczego by nie zmieniała. Jak ktoś się kasuje albo zostanie skasowany i wróci, to zwykle prawie od razu wiadomo, kto to jest, a wtedy można bez problemu nadal wyciągać konsekwencje. Może niektórzy nauczą się wtedy czegoś takiego, jak odpowiedzialność za własne czyny, bo niestety ale w tej krainie to rzadkość.

Bullioni 

Wysłany: 2015-02-14, 03:09   

A ja mysle ze mechanicznie trza te sprawy rozwiazac. Prawo jest jakie jest. Trza powalczyc, a nie szukac oszustow. Cwiczyc, Cwiczyc, Cwiczyc i WYGRAC. Niech se funkcyjni radza tym czym maja. Malo, niech sami pomocy se gnebiciele szukaja. ;)
Ja proponuje dodac w prawie ze jak przegralem to ban dla oszusta co mnie stuknal.

Z jednym sie zgadzam. Ban powinien trwac okreslona ilosc dni. Kara ma bolec i przez to byc zapamietana.

Odpowiedz do tematu