AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANTYKRÓLE - DO MNIE
Autor Wiadomość
Nearghis 
Ten zły ;)

ID: 30
Wysłany: 2009-08-13, 19:58   

Ja się boję tylko jednego: "Że niebo runie mi na łeb" :) Tak poza tym to jestem spokojny

Arminiusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 20:11   

Szanse małe, dyńkę masz za małą... Niebo nie trafi... i będzie lipton... :lol:
Czy my czasem nie OT'jemy? :lol:

Nearghis 
Ten zły ;)

ID: 30
Wysłany: 2009-08-13, 20:13   

Owszem... ale w tym temacie i tak było sporo Offu nim się w nim udzieliłem. Do jutra nie będzie nic konstruktywnego to go zamknę :)

Arminiusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 20:23   

Hehehehehe... :lol: A to nie boisz się, że Falthorn się ten, no... Że się zepnie, albo coś? ;-)

Bimbromir
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-14, 21:53   

A to i ja sobie coś napiszę zanim zamkną.
w tej erze śledzę z pewnym zaintresowaniem ruch klanistyczny, (odkąd odkryłem, że opisy klanów dostarczają sporo rozrywki). A zatem sugerując się opisami klanów, wysnuwam taki wniosek, ze zaraza pierwszopoziomowych superherosów przenosi się na klany obecnie, które zresztą rzadko wnoszą coś nowego, bo najwyraźniej, najwygodniej jest skopiować coś ze sprawdzonej formuły i opatrzyć własnym logo i nazwą.
Ciekawostką tej ery jest wręcz rozpaczliwa walka klanów o nowych członków. Czasami przybiera to postać tragikomiczną:

Cytat:
"Witam

Zaczynamy rekrutacje do klanu La Coca Nostra.
Wszyscy chętni którzy byli, lub są nowi chętni proszeni są o powiadomieni ID: 3588 lub ID:461.

Nie będziemy namawiać jak te wszystkie klany co by się zjadły na wzajem o członków a potem mają cię głęboko w du.., chcesz być u nas ok, nie? to nie! My płakać nie będziemy za tobą.

AVE"

A co zaś do samych Antykróli, to niewątpliwie była to ciekawa przygoda z sielankowych początków Amo, szkoda tylko, że stworzona wówczas formuła nie przetrwała próby czasu.

Przymierze Złotej Ery... hm...

Arminiusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-15, 10:47   

Hmm... Trudno, żeby przetrwała czaso-próbę, kiedy tyle indywidualności się tam zebrało... ];-)

Gailavira Keres
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-15, 15:22   

Bimbromir napisał/a:

A co zaś do samych Antykróli, to niewątpliwie była to ciekawa przygoda z sielankowych początków Amo, szkoda tylko, że stworzona wówczas formuła nie przetrwała próby czasu.

Przymierze Złotej Ery... hm...

pomijając fakt, że Falthorn, były członek WoMMu bez zgody prawowitego założyciela owego klanu skopiował WoMM (Warrioz of Mighty Mustak)opatrując własną nazwą i logo:P szkoda, że zwyczaje i ogólna atmosfera z Mustaków pozostała w Antykrólach identyczna:] Nie nazywałabym tego klanu jakimś super oryginalnym pomysłem bo nim nie jest;)

Arminiusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-15, 20:03   

I co z tego? Wcześniej w Amo tego nie było, nie? A skoro nie było, to czy było to oryginalne, czy nie, to znaczenie ma żadne... Było pierwsze w tym stylu na Amo i to się akurat liczy.
Więc czego plumkasz i wiochę siejesz?

Gailavira Keres
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-15, 23:35   

Kochanie, ale ja nie krytykuje Antykróli. Byłam od początku powstania Amo, świetnie bawiłam się z Antykrólami i nie krytykuje ich. Ja tylko stwierdzam, że pomysł na stworzenie klanu, o takim klimacie nie jest oryginalny i nic więcej. Sam fakt ich istnienia był fajny, bo było śmiesznie przynajmniej, później zaczęło się dziać coś niedobrego, ale to nie ważne przecież. :-)

inf3k
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 10:00   

Ano zaczęło się dziac cos niedobrego :) po pierwsze starzy członkowie zaczęli byc bardziej niedostępni ponieważ inne rzeczy im zajmowały czas. Po drugie założeniami klanu było walka z Gwardia królewską dlatego byla nazwa Antykrole ale owa Gwardia pojawiała się tylko do 2 ery dlatego Antyki wtedy przezywali czasy swojej sławy :)

Arminiusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 11:50   

Ogólnie rzecz biorąc ja za Anty nie przepadałem... Dla mnie to było barachło i tyle, ale...
Jaki klan jest oryginalny? W zasadzie to można powiedzieć, że nic nie jest oryginalne...

Gailavira Keres
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 12:31   

no jakby tak popatrzeć to nic, bo nawet książki są powielane w duzym stopniu od innych, a to nie jest nic odkrywczego. No, ale nie ważne już:P

Arminiusz
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 12:35   

No, ale skoro o tym wiesz, to po fuja był ci ten wyskok o oryginalności Anty? To, że oboje nie przepadamy za Falthornem, to nie znaczy, że mamy być nieobiektywni i wszędzie coś mu "przytrąbiać". ;-)

inf3k
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 12:50   

A tam nie znacie sie :P ja w Antykach bylem od samego poczatku i wiem jak bylo i jak kraina na nas reagowala . A wt tak mowicie tylko dlatego bo pewnie was odrzucilismy w rekrutacji xD to sie nazywa zazdrosc :P tak tak ....

Bimbromir
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-16, 12:58   

No prosze, Filbana wzięła i wróciła.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi