AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nerph
2016-01-22, 12:04
[WOJNA] Ogniste Strzały vs. El Dorado
Autor Wiadomość
Aragoris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-21, 16:54   [WOJNA] Ogniste Strzały vs. El Dorado

Wniosek:

Cytat:
Temat: Wojna z El Dorado Nadawca: Galfan Wielki (ID: 498) Data: 2010-01-19 19:14:33 Treść: Witam chciałbym dostac pozwolenie na wojnę z klanem EL Dorado. Napisałem już przywódcy ultimatum. Chcę mieć z nimi wojnę, ponieważ jego członek oszukał mnie. Nie dostarczył sztabek miedzi wartych 40kk...

Temat: Ultimatum
Nadawca: Galfan Wielki (ID: 498)
Data: 2010-01-19 17:11:10
Treść: Witam Twój członek id 9249 oszukał mnie, nie oddał mi sztabek miedzi, które były warte 40kk... Jako przywódca powinieneś odpowiadać za swoich członków. Jeśli do 20 stycznia 2010 roku godziny 19:00 nie dostanę 40kk to rozpocznie się wojna pomiędzy naszymi klanami !

Po rozpoznaniu wniosku przywódcy klanu „Ogniste Strzały”, Galfana Wielkiego (ID: 498) postanawiam odrzucić wniosek o pozwolenie na wojnę międzyklanową pomiędzy wyżej wymienioną organizacją a klanem „El Dorado” na podstawie § 15 (punkt 5) Ustroju Sądu Najwyższego.

Uzasadnienie:

Po przeprowadzeniu odpowiedniego postępowania w tej sprawie Sąd stwierdza co następuje:
1. Rzekome przestępstwo handlowe nie tylko nie zostało udowodnione ale również nie zostało zgłoszone do przedstawicieli władzy wykonawczej. Wnioskodawca do Księżniczki zgłaszał jedynie wniosek o akceptację wojny międzyklanowej. Ta natomiast w związku z nieposiadaniem kompetencji do rozstrzygnięcia tej sprawy skierowała wnioskodawcę do Sadu Najwyższego. Co za tym następuje nie można stwierdzić, że do przestępstwa będącego powodem wypowiedzenia wojny w ogóle doszło.
2. Gracz o ID: 9249 nie jest członkiem klanu El Dorado a we wniosku nie zostało udowodnione, że kiedykolwiek nim był.
Z wyżej wymienionych przyczyn wniosek został odrzucony.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi