AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nerph
2016-01-22, 12:04
[WOJNA] BCO vs. Ostrza Cienia
Autor Wiadomość
Aragoris
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-09, 20:43   [WOJNA] BCO vs. Ostrza Cienia

Wniosek:

Cytat:
Temat: Wojna między Ostrzami, a Bractwem
Nadawca: Amon (ID: 513)
Data: 2010-01-06 15:52:24
Treść: Witam!

Informuję, że w tej chwili Bractwo wypowiedziało wojnę Ostrzom. Oczywiście konieczna jest akceptacja SN do tego, aby działania wojenne mogły się rozpocząć. W załączniku 1 przesyłam wiadomość jaką wysłałem do przywódcy Ostrzy znajdziesz tam przyczyny wypowiedzenia wojny.

Liczę na szybką akceptacje tej wojny.

Z wyrazami szacunku

Amon - Arcymistrz Bractwa Czarnego Orderu, poseł Rady Królewskiej

Załącznik 1
Końskie kopyta uderzają w popękany trakt. Od tak dawna nie padało, a droga jest tak fatalna, że posłaniec klnąc w duchu na czym świat stoi, już od dwóch dni łyka kurz. I nie zanosi się na to, że będzie lepiej. W końcu jednak widzi siedzibę jednego z licznych Amoriońskich klanów – Ostrzy Cienia. Przywiązuje konia przy bramie i trzykrotnie uderza pięścią w masywne skrzydło. Przychodzi mu czekać dobre pół godziny, zanim pojawia się odźwierny. Sługa tego domu, widząc sygnet z herbem BCO ze zdziwienia otwiera usta, ale nie protestuje, gdy posłaniec żąda spotkania z Arcymistrzem Ostrzy – Nearghisem Elessarem. Posłaniec wchodzi do sali audiencyjnej, skłania się sztywno przykładając zaciśniętą pięść do piersi i mówi przesłanie od Rady Bractwa Czarnego Orderu do Arcymistrza Ostrzy Nearghisa Elessara. - mężczyzna wyprostował się, odetchnął i ze wzrokiem utkwionym w godle klanowym umieszczonym nad głową Nearghisa zaczął recytować. - Ostrza, wyście w eliminacjach do Igrzysk walki ustawiali, byle po waszej myśli, nie umiejętnościach wygrywać! A może wasi wojownicy boją się swoich i Haar wolał z tchórzostwa uciec przed swą przyjaciółką Ireth? Wyście głupcy, którzy do handlu się wzięli i w miejsce najlepszych ofert kiepskie wybierali, a człowieka prowadzącego uczciwy biznes plagiatorem nazywali! Ostrza wyście samochwały pustosłowne...walczycie z takimi samymi samochwałami i słabeuszami jak wy prawdziwych wojowników omijając niczym małe pieski wielkiego basiora i jeszcze ze swego tchórzostwa czynicie wielką przechwałkę. Bractwo Czarnego Orderu ścierpieć nie może waszej pychy i wątpliwej dumy. Jeśliście nie wszyscy podszyci zajęczą duszą, wyzywamy was do walki, by wreszcie zakończyć przechwałki. Niech wojna pokaże, czy Ostrza mają prawo do szczycenia się sercem wojownika. - posłaniec skończył i utkwił wzrok w arcymistrzu w oczekiwaniu na odpowiedź.

Przyczyny wypowiedzenia wojny:

Powody Ideowe

Oddanie walkoweru przez w Haara w walce z Ireth, w walce którą Haar prawie na pewno by wygrał zgarniając 3 punkty. Tabela w grupie F wyglądałaby wtedy tak:

Haar 9
Kramer Red 6
Ireth 3

Oddanie walki doprowadziło do dogrywki, w której Ostrza miały szanse wyeliminowania Kramera. Na szczęście się im to nie udało, ale Bractwo nie będzie tolerować prób ustawienia wyników.

Powody ekonomiczne

Fragment” Wyście głupcy, którzy do handlu się wzięli i w miejsce najlepszych ofert kiepskie wybierali, a człowieka prowadzącego uczciwy biznes plagiatorem nazywali!” odnosi się do nazywania prowadzonego przeze mnie w zeszłej erze Banku Inwestycyjnego plagiatem. Sprawa toczyła się w Sądzie Najwyższym, a ja ją wygrałem.

Powody polityczne

Nearghis w komentarzach pod jedną z ostatnich wieści okropnie chwalił się siłą swojego klanu. Świądczą o tym takie komentarze jak np. „3-4 Miliardy nie robią na mnie wrażenia :P w zeszłej erze mieliśmy ponad 25 miliardów budżetu (sam zarobiłem ponad 6,5) - Pogadamy jak ktoś to kiedyś przebije :P”

„No właśnie zaraz zacznie się liczyć kasa i będzie po zawodach :P Tutaj niestety (lub stety) Ostrzaki wyprzedzą konkurencje Zapewniam, że to co ma przy sobie Pingwin to mała część tego czym już teraz dysponujemy Nasza siła leży w surowcach. Więc mimo wszystko stawiam na siebie, jako że nikt nie będzie mógł liczyć na takie dotacje Planuje być pierwszym Bohaterem który resetował postać podczas trwania Ery, a później przez 3 tygodnie nie miał netu xD

@ Ragnak, ze mną dwa razy miałeś farta i położyłeś mnie krytykami, ale gwarantuje, że za 3cim razem już Ci się nie uda Chyba, że jakoś z zaskoczenia, jak nie będę gotowy.”

Oba zostały zamieszczone pod wieścią „Królewski Kowal”

Chcemy sprawdzić czy Ostrza będą tak mocni w czynach jak są mocni w słowie.

Po rozpoznaniu wniosku przywódcy klanu „Bractwo Czarnego Orderu”, Amona (ID: 513) postanawiam zaakceptować wniosek o zezwolenie na wojnę międzyklanową pomiędzy wyżej wymienioną organizacją a klanem „Ostrza Cienia” na podstawie § 15 (punkt 5) Ustroju Sądu Najwyższego.

Uzasadnienie:

Sąd postanowił wziąć pod uwagę argument o zdaniem wnioskodawcy nadmiernych przechwałkach członków klanu Ostrza Cienia w związku z którymi przywódca BCO chce sprawdzić ich moc w rzeczywistości. Argumenty zakwalifikowane we wniosku jako ideowe i ekonomicznie nie zostały wzięte pod uwagę. Dodatkowo przypominam, że wojna może zostać uznana za legalną dopiero od momentu obwieszczenia tego orzeczenia, nawet pomimo tego, że wniosek został wydany z opóźnieniem. Wszystkie ataki wykonane przed wydaniem tej decyzji przedstawiciele władzy wykonawczej mają prawo traktować jak wykonane w czasie pokoju.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi