AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nerph
2015-04-05, 20:51
Wojna pomiędzy HellFire a ElDorado
Autor Wiadomość
Everal
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-31, 00:40   Wojna pomiędzy HellFire a ElDorado

Ja, Everal Dearger, przywódca klanu HellFire, wypowiadam wojnę klanowi El Dorado, oto treśc listu jaką przesłałem przywódcy klanu ElDorado.
*Podchodzi do Ciebie krępy mężczyzna, na twój widok spluwa z obrzydzeniem, gdy podchodzi bliżej zauważasz że ma insygnia Posłańca, chrząka i przemawia* Jestem posłańcem wysłanym przez Everala Deargera, przywódcę Klanu HellFire, miałem przekazać Ci oto ten list *Wręcza list po czym odchodzi z wyraźną pogardą bez żadnego pożegnania * Tivedenie, przywódco Klanu El Dorado, za zszarganie dobrego imienia HellFire, podszywanie się pod nasz klan, atakowanie nas na początku naszego istnienia w obecnej erze, szydzenie na forum publicznym, wypowiadam Ci wojnę. Ultimatum od nierozpoczęcia działań wojennych w ciągu 48 godzin jest przekazanie do mojego banku zadośćuczynienia w postaci 200 milionów sztuk złota, 1,000,000(słownie miliona) sztuk ziół Nutari oraz 100(słownie stu) tysięcy sztabek miedzi. W przeciwnym wypadku, w ciągu 48 godzin od otrzymania tego listu zaczynamy działania wojenne. Życzymy bolesnej porażki lub spełnienia ultimatum.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi