AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sens wojny
Autor Wiadomość
Kring
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 18:36   

Even napisał/a:

Kring napisał/a:
A mi się wydaje, że bardziej pożyteczne byłoby zwiększenie wymaganych surowców do stworzenia klanu

Są już odpowiednie projekty i trwają nad nimi prace.

Cieszy mnie to niezmiernie, co się da to śledzę na bieżąco.
Tylko z tego co mi się wydaje, to większość ciekawych pomysłów (dużo z nich Bimbromira) tylko sobie wegetuje ;)
A zapis prawny, pozwalający na prowadzenie tylko jednej wojny na raz, wydłużyłby tylko wszystko w czasie.

Pansy Tuckborough 

ID: 1231
Wysłany: 2011-02-22, 18:37   

Even napisał/a:
Nie mówi mi co ja mogę. ;-) Polecam się na przyszłość.

Panie Even podziwiam w jak prosty sposób Pan to wytłumaczył :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Pansy Tuckborough 2011-02-22, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  

Malakhai
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 18:40   

To nie byl prosty sposob, to "majstersztyk" :)
Klasyczne zagranie silniejszego.
Dobrze Salt to ujal, hipokryzja.
Ostatnio zmieniony przez Malakhai 2011-02-22, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

Salthar
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 19:20   

Even elokwencją zabija ;-) poświęcił nam już cztery linijki i patrz Malakh już nawet dotarł do kogoś. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :]

Cytat:
Panie Even podziwiam w jak prosty sposób Pan to wytłumaczył

Sam byś na to nie wpadł ;)

Cytat:
Nie mówi mi co ja mogę. Polecam się na przyszłość.

No ja wiem co możesz Even ;) poskarżyć sie mamie ;p i to efekt

Wydarzenie:
Data:2011-02-22 17:21:48
Gracz Malgalad de Beltaine zaatakował twoją strażnicę i przegrał. Tracisz: 0 piechurów, 20 łuczników, 0 katapult oraz 59 fortyfikacji. Rozmiar Twojej strażnicy: 152. Rozmiar strażnicy przeciwnika: 251. Po bitwie zyskujesz 0.2 Dowodzenia.

Najzwyczajniej w świecie mnie wyręczasz w argumentowaniu ;)

Materiał pomocniczy dla ciebie i twojego ziomka-kibica, to z Wiki:

Cytat:
Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.
Hipokryzja może się przejawiać na kilka sposobów:
oficjalne głoszenie przestrzegania określonych zasad moralnych i jednoczesne ich "ciche" łamanie, gdy nikt ważny tego nie widzi (np. głoszenie przez polityka, że walczy z korupcją i jednoczesne branie przez tego polityka po cichu łapówek),
stosowanie różnych, sprzecznych wzajemnie zasad moralnych przy różnych sytuacjach (np. wymaganie od żony, żeby nie zdradzała i jednoczesne zdradzanie żony),
wymyślanie rozmaitych teorii, które w pokrętny sposób tłumaczą stosowanie różnych norm moralnych przy różnych sytuacjach (np. głoszenie, że zabijanie dzieci wroga w czasie wojny jest dobre dlatego, że wróg ten popełnił wcześniej zbrodnię mordując nasze dzieci),
tworzenie obszarów tabu, czyli spraw, o których się nigdy nie rozmawia publicznie; zazwyczaj są to sprawy, które w świadomości wielu ludzi są niemoralne, ale są lub były jednocześnie masowo praktykowane.
Hipokryzja jest stałą cechą ludzkich społeczeństw. Wynika ona z jednej strony z konfliktu między indywidualnym interesem poszczególnych osób i normami moralnymi panującymi w danym społeczeństwie, a z drugiej strony z konfliktu między normami obyczajowymi i moralnymi.
Ostatnio zmieniony przez Salthar 2011-02-22, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  

Etherion Atheras 
Obecnie Nightmare

ID: 135
Wysłany: 2011-02-22, 20:04   

Stworzyłem ten temat do dyskusji, która została zapoczątkowana w temacie: Link. W związku z tym wszystkie posty zostały przeniesione.

Shigure Moongra
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 20:49   

Salthar, nie jesteś na podwórku i nie rozmawiasz z kolegami.
Ironie i zdania typu "Poskarż się mamie" zachowaj dla siebie, bo świadczy to tylko o Twojej dojrzałości intelektualnej.

Co do samego sensu wojny, Trissiu, to się mogę wypowiedzieć krótko:
Co jest przyjemnego w fabularno-mechanicznym rozgromieniu trzyosobowego klanu ludzi, którzy założyli konta, bo chcieli zobaczyć co to za gra? :)

Salthar
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 21:48   

Proponuje Ci jeszcze raz przeczytac wszystkie posty. Juz zająłeś stanowisko w tej sprawie tylko starasz się brzmieć bezstronnie. Podwórko itd zostaw na mniej inteligentnych czytelników. Nie zbijaj tematu na złą strone. Idzie o ataki na słabeuszy, to tylko pokazuje że wszyscy tak robią tylko pod różnym pretekstem. Even teraz ma jeden i się cieszy. Już nikt nie oceni że jestem słabszy, mnie sie należało ;) Dyskusja na ten temat jest doslownie jałowa, nic z waszych pytań czy pretensji nie wynika. Serio ja za posta oberwałem i się ciesze bo to tylko dowiodło naszej racji, wiec oszczędź sobie pseudomądrości, tu temat został wyczerpany. Nasze wojny, nasza sprawa. Od Triss wara! Podala informacje o wojnie i prosze się do tego stosownie odnieść. Nasza decyzja nie podlega żadnej dyskusji z osobami postronnymi. Wszelkie odpowiedzi na pytania zostały zawarte w poprzednich postach, tak Triss jak i Kringa, moich czy Malakhaia.
Shigure Moongra napisał/a:

Co jest przyjemnego w fabularno-mechanicznym rozgromieniu trzyosobowego klanu ludzi, którzy założyli konta, bo chcieli zobaczyć co to za gra? :)
to jest pytanie ;) a czepiam się bo nigdy mnie noobem nie nazwałeś i wprowadzasz tym w błąd następnego czytelnika.

Tym postem HS kończy udział w farsie którą tu rozkręcacie.
Pozdrawiam
Salthar

Gucio
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 23:18   

Widzę, że tym gościem powinienem zająć się ja.
Saltharku, po prostu zamilcz.

I tym akcentem zakończę tego posta, poczekajcie do następnego. Na pewno odpiszę, bo użyłem zbyt dobrej prowokacji.

Malakhai
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-22, 23:41   

Nie, nie odpisze Kailo.
To moja prywatna wiadomosc, nie klanowa.
A Ty, jedyna osoba jaka powinienes sie zajac jest Tenshi. Czyz nie?
Poza tym jak uwazasz sie za niepokonanego inteligenta to zapraszam do siebie.
Chetnie zetre Cie na proch.
W Amo, nie tutaj.
Ostatnio zmieniony przez Malakhai 2011-02-23, 01:49, w całości zmieniany 1 raz  

Gucio
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 00:16   

Ja już ładnie zatrułem broń, odpaliłem blessy i już chce atakować gdy nagle:

Malakhai
(ID: 3086)
Status: Martwy

*Czuje się ośmieszony*
A wszystkie odnośniki do Tenshi prosiłbym zatrzymać dla siebie. Póki co proszę.

Kailo Mezurashii zwycięża!
Ostatnio zmieniony przez Gucio 2011-02-23, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  

Trissia 

ID: 194
Wysłany: 2011-02-23, 09:08   

Chłopaki... wyluzujcie. Mówię i do Kruków i do pozostałych.

TRISSIO ;)
Powtórzę po raz trzeci: zapraszam na pocztę. Nie będę o polityce klanu rozmawiała na forum.

Tak na prawdę nie wiem w czym jest problem i nie widzę sensu kontynuowania tego wątku.

A na marginesie: szanujmy się wzajemnie.

Gucio
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 11:37   

Trissia napisał/a:
A na marginesie: szanujmy się wzajemnie.

No cóż... Moim skromnym zdaniem to ty TrissiO i twoi wierni, stający za tobą murem, dający sobie gardło podciąć klanowicze zaczęli tę dysputę, a raczej przepychankę.

Cytat:
Ale takiego zapisu nie ma, więc swoją śmieszność zachowaj dla siebie.
Konstruktywność waszych wywodów powala.

Cytat:
Pojawiło się tu kilka osób które ewidentnie zadarło w dupie z zazdrości.

Cytat:
Sam byś na to nie wpadł ;)

Cytat:

No ja wiem co możesz Even ;) poskarżyć sie mamie ;p i to efekt

Cytat:
Serio ja za posta oberwałem i się ciesze bo to tylko dowiodło naszej racji, wiec oszczędź sobie pseudomądrości, tu temat został wyczerpany.

Cytat:
Poza tym jak uwazasz sie za niepokonanego inteligenta to zapraszam do siebie.

Trissio, taka rada od starych wyjadaczy, nie tylko mnie.
Trzymaj ich na krótszej smyczy.
Ostatnio zmieniony przez Gucio 2011-02-23, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  

Trissia 

ID: 194
Wysłany: 2011-02-23, 11:48   

TRISSIO...

Guciu/Kailo... Nie jestem przywódcą klanu ;) Toteż nie mam takiej siły sprawczej.

A i poprawka. My tylko wypowiedzieliśmy wojnę, wasza sprawa, ze wam to nie pasowało i musieliście (koniecznie, koniecznie) wrzucić swoje trzy grosze.
Ostatnio zmieniony przez Trissia 2013-02-19, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  

Gucio
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 12:03   

Temat nie dotyczył was oficjalnie, ale skoro już się w nim wypowiedzieliście i wplątaliście jako strona atakująca to nie możesz twierdzić, że wy tylko wypowiedzieliście wojne.
Nasza sprawa, że nam nie pasowało, więc po co twoje posty tutaj?

Dodatkowo twoi klanowicze nie tylko na forum, ale też w grze ładnie sobie naskrobali.
Zrobisz z tym coś?

Haargzed
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-23, 12:18   

Pozwolę sobie zacytować pierwszego posta (dokonując przy tym małej manipulacji ;))
Ivory napisał/a:
Po co wypowiadać wojny klanom (...)? Dobre pytanie...

Jak ktoś chce, niech wypowiada, nie jest to obecnie ciekawe, ale równie dobrze można zapytać po co komu atakować strażnice, po co komu fragować innych graczy.

Lajf is brutal :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi