AMORION Strona Główna AMORION
Nowe Oblicze MMORPG!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Urzędu Sądu Najwyższego.
Autor Wiadomość
Karakasz 

ID: 77777
Wysłany: 2015-01-29, 07:48   

Mama cie poprosila zebys sie wypowiedzial?
Jak dobrze ze nikt twojej wypowiedzi nie wezmie na powaznie ;)

Bullioni 

Wysłany: 2015-01-29, 14:37   

Tharain napisał/a:
lorin dahleberg napisał/a:
Problem polega na tym, że jego formy przekazu powodują napięcie, co z kolei przekształca się w niepotrzebny hejt i groźby w komentarzach. Nie wiadomo po co ;)

Zejdz ze mnie. Masz Igrzyska, bierzesz w nich udział, to na nich się produkuj. Dobrze pomyślisz, to jeszcze je wygrasz jak to obiecuje Drizzit.

Numella napisał/a:
Natomiast mimo wszystko, ja w obliczu jego zachowania czułabym się obrażona, bo jestem starą konserwą i jakby mi facet napisał, tudzież powiedział, że "da mi w pysk" to poziom mojego oburzenia sięgnąłby zenitu (dokładnie taki sam był powód mojego wzburzenia, gdy ten sam gracz napisał do strażniczki "pocałuj mnie w d***ę kochana strażniczko").

Rozumiem, że jako stara konserwa podchodzisz do nieznanych mężczyzn na ulicy i jedziesz im tekstem: "zamknij już japę wulgarny pedale". ? A oni się zamykają i odchodzą? No to droga nie w moim świecie. Gdybyś do mnie wyskoczyła z takim tekstem, to na początek byś dostała ostrzeżenie, gdybyś wyjechała do mnie z rękoma, dostałabyś z liścia, a gość by dostał centralnie z baśki, bądz pięści bez ostrzeżenia. Chcesz kobietą, to się też tak zachowuj, a nie jak Rafalala na sterydach. I że nie da, ale może dać, a to mała różnica jest.
Co do drugiego tekstu, to może myślalem powiedzmy o deklu, więc pieszczotliwe to mogło być nawet? :) Zresztą, jakbyś do mnie wyjechała z takim tekstem z "dupą" to bynajmniej bym się nie obraził, tylko odpowiedzial według formułki z Kinksajzu: Na pieszczoty to trzeba sobie zasłużyć, no, chyba, że byś zasłużyła...Z drugiej strony Agrenta za dupę wsadza do lochów i traktuje to jako ciężkie przestępstwo, więc faktycznie mogla sie obrazić za tak niewinny zwrot. Toteż ją za to przepraszam, nie było moim celem ją obrazić, gdybym chciał to zrobić, użyłbym innych sformułowań.

ps Numella: a zwrot brzmiał nie "pocałuj mnie w d***ę kochana strażniczko"
tylko: "pocałuj mnie w d*** kochana strażniczko" To jakaś sugestia z twojej strony?

Jak mawiala moja babcia " cham zostanie chamem, na wieki wiekow. Amen" To tyle co do wyjasnien Trasia.

Co do wyjasnien Vru, to panna w komentach chciala zapewne napisac buger, bo to swietnie okresla osobe do ktorej sie zwracala. Po co niby miala obrazac pederastow, skoro nic jej nie zrobili? Kazdemu wolno sie pomylic, zwlaszcza pod wplywem emocji.

Co do sadu, to lekki temat nie jest. Na tylu graczy trzech, czterech sedziow w zupelnosci wystarczy. Problemem bedzie wylonienie ich z tak kumoterskiej bandy jaka tu gra. ^^
No w kazdym razie ja bym widzial to tak.
1. Paru sedziow obiektywnych, przydzielanych tak do spraw zeby nie mieli z nimi absolutnie zadnych powiazan.
2. male stadko prawnikow, zwanych adwokatami, tak jak i sedziowie po egzaminach ze znajomosci prawa u wladzy.
3. prokurator.
4. oskarzyciele posilkowi ze strony poszkodowanych osob, czy tez klanow.

Jezeli sad nie bedzie w stanie wydac wyroku, kara winna byc utrzymana ( bo rozumiem ze sad bedzie tylko cialem odwolawczym)
Prawo laski przyslugujace wladcy.
Wyrok sadu nie bedzie prawo mocny. Zatwierdza go tylko i wylacznie wladca.
To tyle w temacie i przypominam ze gra jest prywatna i to wlasciciel ma tu najwiecej do powiedzenia.

Lathandan 

ID: 266
Wysłany: 2015-01-30, 14:30   

Bullioni napisał/a:
przypominam ze gra jest prywatna i to wlasciciel ma tu najwiecej do powiedzenia.

To powinno widnieć na ekranie logowania, bo niektórzy chyba o tym zapominają. Jeszcze dodałbym tylko, że nikt tu siłą i przymusem trzymany nie jest :D

Moongroow 
Zawsze Zły

ID: 361
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-31, 04:11   

Lathandan napisał/a:
Bullioni napisał/a:
przypominam ze gra jest prywatna i to wlasciciel ma tu najwiecej do powiedzenia.

To powinno widnieć na ekranie logowania, bo niektórzy chyba o tym zapominają. Jeszcze dodałbym tylko, że nikt tu siłą i przymusem trzymany nie jest :D

Da się jakoś dać okejke postowi Ktosia?
Bo to jest najprawilniejsza prawda.

Odpowiedz do tematu