Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego warto pisać sesje na forum, czyli bolączki amoriońskiego eMGie.
#7
Dołączyłem do gry kilkanaście (?) dni temu i na dzień dobry dostałem w japę "Izbą", która kupy się nie trzyma, brakiem głównego wątku fabularnego oraz brakiem jakiegokolwiek zarysu świata fabularnego. Miałem małą przerwę w grach fabularnych tego typu, ale nawet najbiedniejsze Vallheru sprzed 15 lat miało jakiś zarys. Były jakieś fabularne wieści, tło całej fabuły, chociaż śladowe wymogi.

Aktualnie Amorion pozostał jedną z niewielu w ogóle żyjących gier. Mniejsze i większe twory pozdychały, a tutaj nadal można zauważyć 30 graczy online. Nie wiem jak to możliwe, skoro fabuła jest tak... żadna. Klikacze z 10 latami stażu to bardzo fajne pozycje na liście graczy, ale przecież mechanika tej gry nie przyciągnie nowych graczy. To przecież przerobione 452543 razy Vallheru, które umarło nie bez powodu.

Ludzie, cała masa ludzi, którzy stracili miejsce do gry fabularnej szukają alternatywy, a tutaj jej nie znajdą. Może czas na jakąś akcję, która to zmieni? Może czas by w grze RPG pojawiło się to RPG Wink?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego warto pisać sesje na forum, czyli bolączki amoriońskiego eMGie. - przez Ashariel - 09-03-2019, 19:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości