Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!



Prolog

Paradox Cafe


Witaj
Amorion to przeglądarkowa, tekstowa gra RPG dla wielu graczy. Aby w nią grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej postaci w ramach współzawodnictwa oraz współpracy z innymi graczami. Innymi słowy: zamieszkaj w jednym z miast lub stań się podróżnikiem i łowcą przygód, zbuduj dom i stwórz rodzinę lub zostań awanturnikiem. Poznaj innych, dołącz do klanowej społeczności i broń swoich przyjaciół lub graj fabularnie - możliwości jest bardzo wiele.

Dowiedz się więcej...


ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!


Prezentacja Gry


Najnowsze wieści

"Finały Igrzysk" nadana przez (Nerph Oreno) dnia 25 stycznia 2015 r.

Szanowni Mieszkańcy,



I
Klasyfikacja klanowa:
Przymierze Krasnoludzkiej Faktorii - 50 pkt

Ostrza Cienia - 30 pkt
Ród Thalion - 27 pkt
Bractwo Czarnego Orderu - 25 pkt
Mynder Wynder - 20 pkt
Thaliońskie Żuki Bojowe - 12 pkt
Diamentowe Konsorcjum - 10 pkt
Tallamaris - 6 pkt
Śnieżynki - 4 pkt
Elfia Frakcja - 2 pkt
Mare Tranquillitatis - 0 pkt



Klasyfikacja indywidualna (do rozstawienia)
1. Neherignus - 13 pkt
2. Rógo Ynozsik - 13 pkt
3. Lamadin Halzaredo - 12 pkt
4. Kard Ardazurbar - 12 pkt
5. Attisa Daemon - 10 pkt
6. Ignis Cadaveris - 10 pkt
7. Merthezeer - 10 pkt
8. Isoras - 9 pkt
9. Almerin Morghoth - 9 pkt
10. Tarlyn Vroof - 8 pkt
11. Niedźwiedziobrody - 7 pkt
12. Wieczny Tułacz - 7 pkt
13. Prastarabestia z Gór - 7 pkt
14. Ez Dahlberg Thalion - 7 pkt
15. Lethos Thalion - 6 pkt
16. Baltazaar - 6 pkt
17. Bullioni Dahlberg - 4 pkt
18. Crahulus - 3 pkt
19. Kramer Red - 2 pkt
20. Yeroso Nathan - 2 pkt
21. Drizzit Dahlberg - 1 pkt
22. Daina sub Aqua - 0 pkt
23. Nithrom - 0 pkt
24. Mist Alihieri - 0 pkt


II
Przebieg fazy pucharowej:

Uczestnicy podzieleni są na dwanaście par.
Walki toczą się zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organizatorów.
Każda para toczy walki do czasu uzyskania przez jednego z zawodników dwóch zwycięstw lub lepszego bilansu (przynajmniej jednego zwycięstwa) w trzech pierwszych walkach.
W przypadku braku rozstrzygnięcia w trzech pierwszych walkach o awansie decydować będzie pierwsza rozstrzygnięta walka.

Zwycięzcy par podzieleni zostają na sześć par, proces ten powtarza się jeszcze raz do wyłonienia trzech finalistów.

Finaliści toczą walki na zasadzie każdy z każdym, ostateczna klasyfikacja opierać się będzie na sumie zgromadzonych w ten sposób punktów.
W przypadku braku równej ilości punktów u dwóch finalistów zarządzona zostanie dodatkowa walka.
W przypadku równej ilości punktów u wszystkich finalistów (przypadek „nożyce-papier-kamień” lub same remisy) faza finałowa zostanie powtórzona.


III
Rywalizacja klanów:

Klasyfikacja klanowa opierać się będzie na ilości punktów uzyskanych przez reprezentantów za:
- miejsca zajęte w grupach
- awanse do następnych faz w systemie pucharowym – 2 pkt za awans z pary
- miejsca zajęte w fazie finałowej – I miejsce 5 pkt, II miejsce 3 pkt, III miejsce 2 pkt.
Aktualizacja liczby punktów uzyskanych przez klany następuje z końcem każdej z faz.
W przypadku uzyskania takiej samej ilości punktów miejsca w ostatecznej klasyfikacji przyznawane będą ex aequo.


IV
Regulamin turnieju (obowiązujący aż do zakończenia finałów):

1. Walki powinny zostać ustalone w taki sposób, aby walczący mieli możliwość przygotowania się do nich (broń, talizmany, ewentualne błogosławieństwa).
2. Walki w fazach grupowych oraz fazie finałowej punktowane są następująco: zwycięstwo – 3 pkt, remis – 1 pkt, przegrana – 0 pkt. Indywidualnej punktacji nie podlegają walki zarządzane dodatkowo oraz walki w systemie pucharowym.
3. Rezultaty walk powinny być potwierdzone poprzez wysłanie do organizatorów wpisów (herolda) z przebiegu walki (za pomocą opcji „wyślij do administracji”).
Wyniki walk powinny przesyłać obie strony uczestniczące w walce.
Dotyczące walk wpisy z dziennika powinny być przechowywane na wypadek konieczności.
4. W przypadku przesłania dwóch różnych rezultatów uwzględniany będzie wyłącznie rezultat walki odbytej jako pierwsza (pod warunkiem spełnienia reguły nr 1).
5. Walki, które nie zostaną stoczone w wyznaczonych terminach, mogą być stoczone w terminie późniejszym (najpóźniej 3 dni po wyznaczonym terminie) pod warunkiem uzyskania zgody organizatorów i na zasadach określonych w punkcie nr 1.
6. Zabronione jest atakowanie innych uczestników Igrzysk poza wyznaczonymi terminami (pomijając ewentualne zaległe walki).
7. Zabronione jest atakowanie graczy nie biorących udziału w Igrzyskach częściej niż raz na reset główny (rozumiany jako okres od północy do północy dnia następnego).
8. Łamanie zasad ujętych w regulaminie może być karane upomnieniem, odebraniem punktów lub nawet usunięciem z turnieju.


V
Układ par:

27 stycznia - 12 par
Neherignus vs Mist Alihieri - awansuje Neherignus
Wieczny Tułacz vs Prastarabestia z Gór - awansuje Wieczny Tułacz
Ignis Cadaveris vs Kramer Red - awansuje Ignis Cadaveris
Merthezeer vs Crahulus - awansuje Merthezeer
Lamadin Halzaredo vs Daina sub Aqua - awansuje Lamadin Halzaredo
Tarlyn Vroof vs Lethos Thalion - awansuje Tarlyn Vroof
Kard Ardazurbar vs Drizzit Dahlberg - awansuje Kard Ardazurbar
Almerin Morghoth vs Baltazaar - awansuje Baltazaar
Rógo Ynozsik vs Nithrom - awansuje Rógo Ynozsik
Niedźwiedziobrody vs Ez Dahlberg Thalion - awansuje Ez Dahlberg Thalion
Isoras vs Bullioni Dahlberg - awansuje Isoras
Attisa Daemon vs Yeroso Nathan - awansuje Attisa Daemon

29 stycznia - 6 par
Neherignus vs Wieczny Tułacz - awansuje Neherignus
Ignis Cadaveris vs Merthezeer - awansuje Merthezeer
Lamadin Halzaredo vs Tarlyn Vroof
Kard Ardazurbar vs Baltazaar - awansuje Kard Ardazurbar
Rógo Ynozsik vs Ez Dahlberg Thalion - awansuje Rógo Ynozsik
Isoras vs Attisa Daemon

30 stycznia - 3 pary
Neherignus vs Merthezeer
Lamadin Halzaredo/Tarlyn Vroof vs Kard Ardazurbar
Rógo Ynozsik vs Isoras/Attisa Daemon

31 stycznia - finał
Neherignus/Merthezeer
Lamadin Halzaredo/Tarlyn Vroof/Kard Ardazurbar
Rógo Ynozsik/Isoras/Attisa Daemon


VI
Kiler II fazy:
Ignis Cadaveris
- najwięcej zadanych obrażeń (608968)
- najsilniejszy cios (86653)

Najdłuższa seria zwycięstw:
Wieczny Tułacz (9 kolejnych)

Najdłużej niepokonani:
Isoras i Lamadin Halzaredo (13 kolejnych walk bez porażki)



Podpisano
Nerph Oreno - Władca Amorion
Therion Stonefist – Namiestnik Amorion