Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego warto pisać sesje na forum, czyli bolączki amoriońskiego eMGie.
#12
(10-03-2019, 15:31)Ashariel napisał(a): Jak napisałem, chętnie pomogę. Także z bestiariuszem, ale mam jedno zasadnicze pytanie Smile
Czy fabuła gry powstaje w całości poza nią czy administracja dała po prostu zielone światło i kiedy powstanie cały zarys fabularny, to zostanie on zaimplementowany do gry i przedstawiony też tym, którzy na forum nie wchodzą?

Z tego co wiem, Amorion nigdy nie był i nigdy nie będzie grą typowo fabularną. Aczkolwiek ciężko mi wypowiadać się w imieniu administracji. Różnica między nami polega na tym, że ja nie planuję tworzyć całego zarysu fabularnego do gry. Z zasady nie zabieram się za rzeczy, które po prostu nie wypalą. A ponieważ go nie planuję nie wiem też co zamierza z takim tematem uczynić administracja.
Mogę odpowiadać tylko za rzeczy, do których przykładam rękę, więc jeśli pytasz o bestiariusz, to tak, mam nadzieję, że uda się go zaimplementować do gry.
Nie rozumiem stwierdzenia "powstaje fabuła gry" - możesz to rozwinąć?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego warto pisać sesje na forum, czyli bolączki amoriońskiego eMGie. - przez Valerie - 10-03-2019, 15:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości