Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usprawnienie zarządzania ekwipunkiem
#28
(12-03-2019, 00:11)neherignus napisał(a): Nie żebym się czepiał, ale "§ 5. Bezwzględnie zabrania się korzystania z czarnej magii (wykorzystywania błędów oraz luk w grze, stosowania programów do automatyzacji gry) jak również nawiedzania innych postaci (włamywania się na cudze konto).", dodatek modyfikuje wygląd gry w celu zautomatyzowania wrzucania mikstur do klanu. Czy jeśli ktoś zrobi dodatek, który będzie miał opcję naprawy eq i leczenia gracza po walce to będzie to w porządku? Wszakże "za kulisami" działanie jest takie samo.. Wink

Nieładnie tak zaczynać zdania od kłamstewka, czepiaj się śmiało Smile

W każdym razie ta dyskusja zmierza do sporu o definicję automatyki Smile
Dla mnie jest to całkowite wykluczenie interakcji gracza z danej czynności, np. leczenie i naprawa eq. po walce, tak jak mówiłeś, byłoby automatyzacją.
Mikstury nie są automatycznie wrzucane do klanu, gracz dysponuje interfejsem, żeby zrobić to wygodniej, ale dalej manualnie.
To jest linia, której nie przekraczałem, żeby nie naruszyć regulaminu w moim jego rozumieniu.

Temat jest rozmyty i można by tu dyskutować godzinami i dostać bana niezależnie od "wyniku" tej debaty, dlatego zapytałem Nerpha.
Zobaczę co powie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Usprawnienie zarządzania ekwipunkiem - przez amorek - 12-03-2019, 10:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości