Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wojna Trupiarnia vs. Spokojne Węże
#2
Jak może wiesz, wojna rozpoczęła się na kilka godzin przed tym, jak Glokku opuścił szeregi Węży. Wojna rozpoczęta przeze mnie, jako forma protekcji klanów, które Węże (Glokku) atakowały, a które nie mogły się bronić. Jeśli nie, szczegóły są na forum zewnętrznym.

Nie chcę robić tego samego, czyli atakować klanu słabszego, w którym większość członków jest nieaktywna, skoro osoba odpowiedzialna za ataki zdecydowała się porzucić swoich ludzi podczas wojny klanowej.
Dlatego mam dla Ciebie ofertę. Kapitulacja na moich warunkach.
Warunki przegrania były dla Glokku takie: opis klanu i na liście online mówiący o przegranej wojnie, prywatna wiadomość do przywódców klanów, które napadał oraz zaprzestanie ataków na bezbronne klany pod groźbą kolejnej wojny.

Moja oferta - darujemy sobie opisy. Ale zaprzestanę ataków i zgłoszę Waszą kapitulację do Namiestnika, jeśli zdecydujesz się zgodzić na napisanie w imieniu Węży wiadomości do przywódców atakowanych klanów, nie musisz się kajać, nie. Możesz napisać im, że Glokku zrozumiał (jeśli to miał na celu) i że Wy nie zamierzacie tego kontynuować. Oczywiście, zaprzestaniecie również ataków na inne klany.
Co o tym myślisz?


Wiadomości w tym wątku
Wojna Trupiarnia vs. Spokojne Węże - przez Istis - 30-06-2018, 20:50
RE: Wojna Trupiarnia vs. Spokojne Węże - przez buckalternite - 04-07-2018, 21:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości