Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strażnik Skarbu po nowemu
#5
Ok, kolejne 3 grosze

@Neher
Masz sporo racji, sęk w tym, że to wcale nie oznacza, ze obecna forma eventu była taka fajna. Zgodzę się natomiast, że była bardziej elitarna, podczas gdy obecna faktycznie daje szansę bycia szczęśliwcem, który zada ostatni cios. Można to w mniejszym lub większym stopniu ograniczyć, ale chyba nie wyeliminować.
To nadal nie znaczy, że event w obecnej postaci jest na tyle wspaniały, by pozostawiać go na wieki wieków.
Co więcej pozwolę sobie na jedną uwagę. Z pokorą przyjmuję stwierdzenie, że bugi są wynikiem implementacji, jednak żeby je naprawiać, potrzeba by były komunikowane.
Moje doświadczenia z eventem bohatera są takie - i to jeszcze zanim w ogóle w jakikolwiek sposób zajmowałem się mechaniką Amo - że często gracze eksploatują je jeśli mogą, a zgłaszają gdy bug działa na ich niekorzyść. A fakt, że z eventem mierzy się niewielu graczy, mocno komplikuje inne możliwości pozyskiwania informacji o błędach.
Można więc powiedzieć, że wielu bohaterów lub kandydatów do tego miana jest współojcami/współmatkami tego projektu - czy to się komuś podoba czy nie.
Nie jest to oczywiście żaden główny powód, natomiast właśnie dlatego "elitarność" eventu nie jest dla mnie niepodważalną zaletą.

@Ponury
W zasadzie moja powyższa wypowiedź odnosi się również do części Twojej wypowiedzi, natomiast chciałbym skupić się na Twoich propozycjach.
O ile pomysły wydają mi się sensowne, o tyle po prostu nie chciałbym doprowadzić do efektu opisanego powyżej, gdzie w ogóle podejść do SSa mogą 1-2 osoby. Myślę, że jakieś krytyki warto zostawić, bo jeśli nie to SS musiałby być idealnie zeskalowany pod określone staty w dniu pojawienia się w krainie, co znowu oznaczałoby że spróbuje/wygra tylko garstka idealnie przygotowana setowo - a to znowu prowadzi nas do poprzedniej formuły.

Przyznam, że fajnie by było gdyby ktoś pokusił się o symulację - patrząc na minioną erę - w jaki sposób według niego mógłby zostać ubity SS przy założeniu jakichś krytyków. I można zastanowić się jak do tego podejść.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nerph - 06-01-2021, 01:39
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Shade - 06-01-2021, 03:10
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez neherignus - 06-01-2021, 13:34
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nerph - 09-01-2021, 22:39
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Gafar - 09-01-2021, 23:21
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nithrom - 10-01-2021, 22:19
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Shade - 11-01-2021, 00:41
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Merthezeer - 11-01-2021, 01:13
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez neherignus - 12-01-2021, 20:49
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nerph - 13-01-2021, 19:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości