Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hutnik - drobne poprawki
#8
mając teraz więcej czasu odniosę się do pozostałych punktów (i w sumie do pierwszego ponownie):


Cytat:1) koszt rozbudowy huty
Tutaj może porozmawiajmy o konkretnych liczbach, bo z tego co widzę każda osoba, która się do tej pory wypowiedziała raczej jest za zmianą. (W poniższym temacie (2) w sumie też można przejść do liczb). Ogólnie liczbowa propozycja Nehera jest sensowna. Pominięcie poszczególnych poziomów też jest pewną opcją, ale wtedy raczej nie ma sensu zmieniać kosztów.


Cytat:2) koszt budowy sali tradycji
Mając hutnika trzeba poobniżać koszty adamantium lub zmienić surowiec na inny, ale powinniśmy tu skupić się w pierwszej kolejności na budynkach, które faktycznie są potrzebne praktycznie od razu, czy taki portal będzie takim? Nie sądzę, rzemieślnik dostaje konia, a czasy fragowania przez walczących na potęgę i skakania między lokacjami skończyły się. Portal to miły dodatek. Można i w jego przypadku zmienić koszta, nic nie stoi na przeszkodzie. Porozmawiajmy może od razu o konkretnych zmianach liczbowych i/lub surowcowych dla konkretnych budynków. (Sytuacja podobna do tematu powyżej (1).)


Cytat:3) brak blessa u hutnika
Czytając Wasze stwierdzenia, że taki bless jest stricte niepotrzebny (i można wprowadzić go by po prostu był), to nie ma zbytnio sensu nad nim dyskutować. Można go potraktować na zasadzie dodatku do paczki zmian i tyle. Blessy dla rzemków są przydatne, ale jak wiadomo nie dla wszystkich i nic nie stoi na przeszkodzie aby pojawił się kolejny.


Cytat:4) brak informacji, kiedy geolog wraca z poszukiwań
Z tego co wiem, jakaś informacja (była i) miała być, ale coś wykrzaczyło się i nie działało odpowiednio. Myślę, że warto tu zapytać Nerpha czy już nie pracuje nad poprawieniem tego. Informacja o powrocie geologa jest jedną z niezbędnych rzeczy.

Cytat:Dodatkowo: 5. Uważam, że hutnik powinien otrzymywać więcej expa za wydobywanie rud. 
W tak krótkim czasie ciężko określić czy ta mała ilość expa jest stała czy tylko problem będzie z początku ery. Przydały by się jakieś konkretne liczby pokazujące dysproporcję w expie. Najważniejsze jest, że nie ma problemów z rudą. Możemy posymulować troszkę jak będzie z expem przy wyższym poziomie umiejki na serwerze testowym porównując hutnika i zielarza (i jeszcze jakiegoś rzema?). Patrząc na posągi hutnik pięknie wbija umiejkę, a i lvlem nie odstaje (ale wiadomo tutaj wchodzą góry).

Cytat:Od siebie chciałabym dodać,iż przydały by się odświeżone ładne poradniki z wszystkimi nowościami/zmianami.(chyba,że już ktoś nad tym pracuje to sorry nie wiedziałam.)Chodzi mi o to,by każdy miał szanse spróbować zagrać bez spin o kradzieże poradników z obcych klanów/proszenia,etc. Rozumiem,że niektóre są autorskie i napisane z własnego doświadczenia-szanuje ale nie każdy pisać umie, albo przekazać swojej wiedzy jakoś sensownie, by czytający gracz zrozumiał a nie dostał wylewu [Obrazek: smile.png]

No i kiedyś można pomyśleć nad eventem dla zielarza/hutnika. Pewnie osoby nimi grające miały,by większe zaangażowanie mogąc coś osiągnąć podczas klikania [Obrazek: wink.png].
To chyba nadaje się na inny temat, a rzekłabym, że na inny projekt, który warto przemyśleć i opracować. Sama mam swoje stare, bazowe poradniki, które mogę udostępnić celem uaktualnienia i wrzucenia na forum w dział: Pomoc. Ale to temat na inne miejsce, bo zdecydowanie odbiega od tematu dyskusji jaką tu prowadzimy. Smile
Angel


Wiadomości w tym wątku
Hutnik - drobne poprawki - przez Shade - 17-01-2021, 21:30
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez neherignus - 20-01-2021, 22:24
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Shade - 20-01-2021, 22:42
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Istis - 21-01-2021, 14:39
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Arana - 21-01-2021, 23:14
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Zielmitr - 22-01-2021, 04:18
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Cass - 22-01-2021, 13:58
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Istis - 22-01-2021, 21:22
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez neherignus - 22-01-2021, 23:17
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Shade - 23-01-2021, 00:18
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Arana - 24-01-2021, 02:22
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez neherignus - 25-01-2021, 13:27
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Shade - 25-01-2021, 13:50
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez neherignus - 26-01-2021, 15:40
RE: Hutnik - drobne poprawki - przez Shade - 28-01-2021, 01:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości