Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprawka do Uchwały o Nazewnictwie Postaci oraz Avatarach
#1
Ze względu na spore zainteresowanie części graczy wrzucam propozycję poluzowania prawa dotyczącego avatarów w okresach świątecznych.


W czasie świątecznym dozwolone są elementy dotyczące owych świąt:

Od 1.12 do 31.12 - avatary mogą posiadać stroje i czapki świąteczne, renifery, bałwany i choinki, a także lampki świąteczne i stroiki utrzymane w świątecznym klimacie

Od 24.10 do 6.11 - avatary mogą zawierać elementy związane z Halloween - dynie, kapelusze, makijaż. Postacie na avatarach mogą w tym czasie zostać zamienione w ropuchy, czarne koty lub kościeje, duchy itp.

- Okres Świąt Wielkanocnych - od: 7 dni przed pierwszym dniem świąt do: 7 dni po drugim dniu świąt, avatary graczy mogą przedstawiać i zawierać elementy związane z Wielkanocą - króliki, czekoladowe jajka, kurczaczki itp.
Odpowiedz
#2
Nie widzę problemu, nie jest to nawet konieczne jako zmiana w regulaminie
Angel
Odpowiedz
#3
A jednak zmiana by się przydała i to bezpośrednio w regulaminie - wtedy brak miejsca na pomyłki i niedomówienia, tak jak to było teraz, gdzie ludzie byli karani a nigdzie nie było żadnej informacji dotyczącej poluzowania przepisów. Też uważam, że coś takiego powinno zostać wpisane, żeby była pełna jasność co do luzowania przepisów.

No i ukradł mi mój pierwszy projekt poselski :/
Odpowiedz
#4
Prawda, prawda - warto to doprecyzować w regulaminie. Aczkolwiek może nie ze sztywnymi datami, tylko np. że oficjalna wieść czy inna forma przekazu będzie wtedy regulować tymczasowe uchylenie zasad.
Generalnie tak jak było dotychczas, ale przynajmniej będzie wszystko jasne.
Odpowiedz
#5
Zatem poproszę o propozycję konkretnego zapisu w regulaminie.
Angel
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem jeśli nie ma przeciwwskazań do tego co podałem, to taki zapis bym widział w III. Wygląd postaci – avatary; § 7; jako 7a - dopisek do fragmentu o współczesnych rzeczach na avatarach. Oczywiście w wieściach lub ogłoszeniach też można informować graczy o luzowaniu prawa - byłbym bardziej za ogłoszeniami, bo wieści dotyczą raczej mechaniki gry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości