Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Problemy w Eastrock] Zbiórka w Arrakin
#7
I nagle całą wrzawę przerwał stukot szkła o kamienną posadzkę. Zza jednej z kolumn wyłoniła się postać mocno pijanego aczkolwiek potężnego krasnoludy. Wszystkie oczy skierowały się w kierunku tajemniczej postaci, której olbrzymi młot bojowy był ukształtowany na kształt głowy nosorożca, z której wisiało wiele kłów,pazurów,kawałków skóry oraz innych trofeum z różnorakich bestii.
--ekhm...NA IMIE MI GIMGOR I JESTEM 11 SYNEM POTĘŻNEGO OITTA Z KLANU BLACHOBRODYCH! SKIEROWAŁA MNIE W TO MIEJSCE ŻĄDZA MORDU I CHWAŁY NIE WIEM CO CZEKA NAS W ISTROKK ALE POPROWADZE TĄ SKRAJE PODLOTKÓW (wskazując na każdego po kolei swoim młotem) W PASZCZE SZALEŃSTWA, ORAZ JEŚLI ZAPŁACICIE WINEM, ZŁOTEM, STALĄ, I CHWAŁĄ TOWYCIĄGNE ICH Z ŻYCI SAMEGO SZATANA I PRZYPROWADZE Z POWROTEM JEŚLI BĘDZIE TRZEBA!!!(W jego drugiej dłoni widać list którym co bardziej spostrzegawczym udaje się ujrzeć pieczęć gildii ochroniarzy)
po czym z mocnym impetem posunął się na ziemię, zwymiotował na Swoją brodę, a następnie zasnął w błogiej świadomości rychłej przygody, zaciekłej potyczki, oraz ze świadomością, że będzie to jego ostatnia wyprawa przed powrotem do domu ojca, lub przodków... to przyjdzie mu ocenić dopiero gdy się obudzi


Wiadomości w tym wątku
RE: [Problemy w Eastrock] Zbiórka w Arrakin - przez Gimgor - 19-03-2019, 23:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości