Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje dla rangowych
#8
Nie popieram Mirimona z jego spiskową teorią, bo opinie osób wrogo nastawionych nie mogą być dowodami potwierdzającymi. Jednak pragnę zauważyć wszystkim komentującym, iż jemu nie chodzi o to kto pomagał i wspierał ADD (tym rękę podawał, bo sam stał po tej stronie w ów konflikcie), lecz o kłamstwo zamieszczone w profilu Strażniczki. Słowa napisane przez nią samą. W swojej wypowiedzi zaznaczała, że prowadzili handel i nie sponsorowała wojny "dla zabawy". Wydaje mi się, że słowami klucz są właśnie "dla zabawy" - nie po to handlowali, pożyczali i sponsorowali (o ile dowody Mirimona są prawdziwe), lecz dla zysków.

Jedyne nieprawidłowości jakie osobiście dostrzegam, to załączony również tutaj wcześniejszy wpis Chichoty w swoim profilu. Zapis głosi, iż nie mają celu we wspieraniu konfliktu "Żeby mieć więcej złota?" - odpowiedzi brak, więc... chyba pewnie właśnie po to. Albo dla zabawy, co by było sprzeczne z tą późniejszą wersją w profilu. Poza tym wciąż nie wiadomo o kogo chodzi z proszeniem o pomoc, bo z osób, które pytałam, nikt o żadnej prośbie nie słyszał. Co więcej, były osoby, które pomoc oferowały i została ona odrzucona. Po atakach WW w zeszłej erze ucierpieli wszyscy, więc twierdzenie, że nikt się nie zainteresował ich losem, raczej jest bezcelowe... Jakby WP interesowało się ile ataków dostało MW i jakie szkody zostały nam poczynione. Zaś co się tyczy tej wojny - "Rozdawać surowce za darmo? Błagać, żebyście je od nas wzięli?" - próbowałam kupić drewno od skarbnika WP, ale w odpowiedzi otrzymałam: "Wiesz, ostatnio sprzedawałam sosnę po 750 Smile", podczas gdy w MK cena była między 10-20. Ale cóż się dziwić: "Jestem tu dla zabawy. A jeżeli bawi mnie windowanie cen, wcale nie musisz ze mną handlować". Jedno zaprzecza drugiemu? Być może jednym sprzedawano za fortuny, a drugim pożyczała/rozdawała. Wówczas wszystko się zgadza, chociaż nieco zagmatwane.

Osobiście nie widzę powodu, dla którego Cichota miałaby odejść ze stanowiska. Polityka klanowa nie jest tożsama z pełnioną funkcją. Tak samo jak brak całej prawdy nie jest kłamstwem. Mam nadzieję, że będzie lepszą rangową, niż sojusznikiem.

P.S. Mirimonie, "Biorąc pod uwagę, że pewna Przywódczyni wyprzedała cały zapas drewna sosnowego pewnemu klanowi, mimo iż wiedziała od początku co jest grane" - jeśli miałeś na myśli mnie, to nie, ja nie sprzedałam nikomu całej sosny. Jedynie marny ułamek zapasu, którego nikt nie odczuł. Co więcej, nawet podzieliłam się swoimi zapasami z innymi klanami, które były po tej samej stronie konfliktu. Adamantium również, ale i tak jestem "krótkowzroczna", wymieniając ogromne nadwyżki surowców za te, których nieco brakowało.
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Propozycje dla rangowych - przez Mirimon - 04-01-2019, 21:39
RE: Propozycje dla rangowych - przez Zwłok - 04-01-2019, 22:39
RE: Propozycje dla rangowych - przez Arana - 04-01-2019, 22:58
RE: Propozycje dla rangowych - przez Szakalina - 04-01-2019, 23:14
RE: Propozycje dla rangowych - przez Mirimon - 06-01-2019, 05:03
RE: Propozycje dla rangowych - przez Zwłok - 06-01-2019, 10:38
RE: Propozycje dla rangowych - przez Istis - 06-01-2019, 19:32
RE: Propozycje dla rangowych - przez Arana - 06-01-2019, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości