Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rządy Prawa w Krainie
#1
Proponuję przywrócić rządy Prawa w Krainie. Pierwszym krokiem do świetlanej przyszłości musi być rozliczenie Administracji ze skandalicznego procederu abortowania praktycznie całego, ciężko wypracowanego, potencjału militarnego klanu Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja, zwanego dalej ADD.

Szabrunkowy napad Administracji Amorion na klan ADD jest karygodnym festiwalem niekompetencji rangowych i oburzającym zamachem na prawa mieszkańców Krainy.

Do samego Władcy Nerpha nie mamy pretensji - uległ On nieświadomie, przeprowadzonym przez stronę Namiestniczki Istis, machinacjom wymierzonym w klan ADD. Persona piastująca tak wysoką rangę jak Namiestnik, powinna świecić przykładem. Powinna zachowywać bezstronność nawet, gdy jej prywatne interesy wystawione są na szwank. Trudno uwierzyć, że szalbierczy akt rozbrojenia ADD koincydentalnie zbiegł się z trwającą nadal lub już minioną "wielką wojna" (sama Namiestniczka jeszcze dziś nie jest w stanie zawyrokować). Powiedzieć, że Namiestniczka Istis reprezentuje interesy jednej ze stron, to nie powiedzieć nic.

Strona ADD nie ma również wątpliwości o zaangażowaniu w niegodziwy proceder manipulacji Władcą osobistego parobczaka Namiestniczki - Tarlyna Vroofa ID 243. O tempora, o mores! Nie dziwi nas wcale fakt zamknięcia stanu rycerskiego, gdy wśród elit panuje taki klimat moralny.

W momencie pisania tego zdania, tj. 18:12:34, 10. dnia miesiąca Zeratual, Przywódca ADD Mondverrater Swift ID 702, uwięzion w Lochach, cierpi upokorzenia w związku z bezpodstawnym zastosowaniem § 7. Systemu Kar. Poważnie została nadwątlona powszechna opinia o klanie ADD, który nigdy nie miał zatargów z Prawem. Od kilkunastu godzin jesteśmy całkowicie wystawieni na pastwę kruków i wron.

Za upokorzenie Naszego Przywódcy, zszarganie dobrego imienia klanu ADD oraz za absolutnie bezpodstawne wystawienie nas na pożarcie przez wrogie nam klany - żądamy oficjalnych przeprosin ze strony Administracji Amorion. Ponadto klanowi ADD przysługuje rekompensata będąca równowartością 27.000.000 złota (9.000.000 złota grzywny i 18.000.000 złota kaucji) oraz całej puli energii, której Mondverrater nie mógł zdobyć podczas przetrzymywania w katowni. Żądamy również przywrócenia statystyk klanu do prawowitego stanu.

Drodzy Włodarze - prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Reprezentujący żywotne interesy klanu Adamantowi Dyspeczerzy Dystrybucja,
Rajzefiber
Odpowiedz
#2
A to wy macie dobre imię, że da się je szargać? Big Grin W ramach protestu wrzuć jeszcze 1 filmik, jak ktoś normalnie klika energię na amo, albo znowu zacznij jak ostatni nerd klikać ataki 24/7, bo na co komu życie jak jest amo Big Grin
Odpowiedz
#3
Prawda?

Ty czy Honoraris Id 777 odpowiadacie za nadmiarowe ataki na Unię Amorionu z klanu Adamantowi Dyspeczery Dystrybucja? Założyliście drugi klan, złamaliście prawo, skasowaliście klan i z paragrafu 7 zrobiliście spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?

Upokarzające jest chowanie się za innymi, gdy samemu się czynnie i umyślnie doprowadzało do łamania prawa. Zamiast zgrywać wielce pokrzywdzonego wypowie się pokrzywdzona i przedstawi uzasadnienie wyroku? Jedyne pytanie czy trafiło w dobrą osobę, gdzie zbrodnia tam i kara, a tanie sztuczki by naigrawać się z administracji daleko nie prowadzą
Odpowiedz
#4
Przynajmniej 80% (jeśli nie więcej) tego klanu okazało się multikontami/farmami, tyle w temacie.
Odpowiedz
#5
Proszę nie mieszać mojej osoby w takie rozgrywki.

Co do wojny - nie mogę potwierdzić niektórych spraw od razu ponieważ możliwości mojego panelu na to nie pozwalają. Smile
Angel
Odpowiedz
#6
Zwrot to powinni dostać Ci którzy ucierpieli przez te multikonta... UA T KF MW budynki klanowe to nie tanie rzeczy są Big Grin
Odpowiedz
#7
Właśnie, oddajcie moje 100 milionów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości