Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strażnik Skarbu po nowemu
#3
Wiadomość od Zipo do Shade, bo nie ma konta na forum:
Cytat:Nie mam konta na foum, ale gdyby ktoś pisał w temacie SSa. To bardzo proszę uwzględnić moje trzy grosze:
- to nie jest jedyny event gdzie występują bugi
- nie tylko w tym evencie przoduje jedna klasa czy rasa, w eventach dla rzemków też z reguły walczą max 2 buildy
- nie traci się żadnych statystyk za przegraną walkę, więc uczestnictwo w IA to żaden immunitet
- żaden bot nie dałby rady klikać przez 7 godzin, a ja tak Big Grin


Teraz coś ode mnie do @Nerph.
Ad 1.
Bugi nie wynikają z eventu, tylko ze złej implementacji. Zrobić coś żeby działało to tylko połowa sukcesu, druga to odpowiednia obsługa różnych niepożądanych przypadków, które właśnie potem nazywamy bugami. Chciałbym przypomnieć, że event hodowcy dwie ery z rzędu był zbugowany i nie jest to powód do jego zmiany w kolejnych erach, prawda?

Ad 2.
Event złodzieja został zabity, wcześniej wygrywał faktycznie lepszy mech, teraz jak dobrze widzę po dniach, w których padał + obniżenie stat do 30k, to złodziej mógł nawet normalnie expić. Teraz event SS podąża tą drogą. Co więcej! Oba eventy zostają spłycone, dzięki czemu typowa postać pod IA może je ugrać. Wcześniej mieliśmy wybór. Event złodzieja? Poświęcasz się dla eventu, event SSa? Cóż, na IA też nie poszalejesz.
Nowy SS to.. pójście na łatwiznę poprzez dodanie kolejnego mobka aka Nolaloth, który ma większe staty i też ma jakieś warunki, dzięki którym można z nim walczyć. Czyli zmieniamy fajny event na kolejnego moba, tylko nieco silniejszego. Nie lepiej by było podyskutować o zmianach w starym SSie? No chyba, że jest nacisk ze strony graczy na większą losowość, ale.. serio? Big Grin Chcemy by eventów nie ugrywali najlepsi tylko ci, którym szczęście dopisało?

Cytat:O ile mi wiadomo, większość eventów jest przynajmniej odrobinę losowa.
SS też jest, zakładając że finalnie trzeba znaleźć 30 mapek, jeśli jednemu dopisze random i wyjdzie mu 200 energii/kawałek, a drugiemu 250, to pierwszy zyskuje 1500 energii Wink

Ad 3.
Głupota, nie wyobrażam sobie sytuacji by event miał nie paść
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nerph - 06-01-2021, 01:39
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Shade - 06-01-2021, 03:10
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez neherignus - 06-01-2021, 13:34
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nerph - 09-01-2021, 22:39
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Gafar - 09-01-2021, 23:21
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nithrom - 10-01-2021, 22:19
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Shade - 11-01-2021, 00:41
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Merthezeer - 11-01-2021, 01:13
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez neherignus - 12-01-2021, 20:49
RE: Strażnik Skarbu po nowemu - przez Nerph - 13-01-2021, 19:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości