Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Labirynt
#1
Po przeszukiwaniu labiryntu w tej erze w poszukiwaniu map zauważyłam, że to strasznie niepotrzebne klikanie. W lokacji nie ma potworków, a zdarzenia losowe poza dającymi surowce to przestarzałe napisy z zamierzchłej ery... Nie wiem czy ktoś wcześniej zwracał na to uwagę lub proponował, stąd ta propozycja:

1) Dodać możliwość wpisania ilości energii jaką chcesz przeznaczyć na zwiedzanie labiryntu. 

Wynik poszukiwań wypisać w podobny sposób jak obecnie podobne zdarzenia mają górnik w górach, drwal w lesie lub wynik poszukiwań chowańców w polanie. Można też zrobić blokadę by zatrzymywało szukanie jeśli znajdzie się wybrany z listy bogactw mapę lub fragment potrzebny do eventu.(hodowca/alchemik/stolarz/bohater) 
Ułatwi to graczom poszukiwania oraz zmniejszy niepotrzebne klikanie.
#2
Spoko opcja, jestem za.
#3
Przyznaję, że dla mnie labirynt zawsze był takim upierdliwym miejscem, które miało pozostać upierdliwe by podkreślić trud szukania w nim map (bo jaki miałby być inny cel wchodzenia tam?).
Ale ostatecznie czemu nie.
#4
Poza mapami szukają jeszcze tam hodowcy, stolarze i alchemicy, ale sam pomysł spoko.
#5
Też jestem za tym pomysłem, dodałbym jeszcze wyrzucenie możliwości zdobywania map przez rzemieślników. Bo przecież i tak nie idą oni na event bohatera
#6
Zmiany które będą poddane głosowaniu:
  1. Dodać możliwość wpisania ilości energii jaką chcesz przeznaczyć na zwiedzanie labiryntu.
  2. Usunięcie możliwości znajdowania map przez rzemieślników.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś propozycje, to ma 24h na przedstawienie ich. Jutro wieczorem rozpoczniemy głosowanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości