Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot amorioński - Kraków 28.04.2018 r.
#1
Moi Drodzy,
Bardzo miło mi poinformować Was, że kontynuując powstałą w zeszłym roku tradycję pragniemy, wraz z administracją gry zaprosić Was do wspólnego spotkania. Termin zlotu został ustalony na 28 kwietnia (sobota), zaś na miejsce wybrano Kraków. Spotykamy się o godzinie 16:00 pod Galrią Krakowską. Stamtąd o godzinie 16:30 wspólnie udamy się do Hexa (Adres: Generała Józefa Dwernickiego 5, 31-530 Kraków), gdzie mamy zrobioną rezerwację. 

Standardowo pod postem proszę o informację na czyją obecność możemy liczyć Smile

Również standardowo przypominam:
1. Zlot może potrwać do późnych godzin nocnych w związku z tym zadbajcie o bezpieczny powrót do domu lub nocleg w Krakowie.
2. Uczniowie i studenci pamiętajcie o zabraniu legitymacji uprawniających Was do skorzystania ze zniżek m.in. na komunikację miejską.
3. Zlot odbywa się w pubie, ale osoby niepełnoletnie bawią się bezalkoholowo Wink.
4. Osoby, które nie wpiszą się poniżej mogą zostać poproszone o opuszczenie imprezy.
5. Na koniec kwietnia może być jeszcze chłodno, więc zadbajcie o odpowiednie odzienie.
6. Najważniejsze! Na czas zlotu zapominamy o wszelakich sporach i waśniach, a celem spotkania jest wspólna zabawa Smile.

Z mojej strony to tyle. Do zobaczenia za miesiąc Big Grin

Lista zlotowa:
1. Nerph
2. Numella
3. Osoba towarzysząca
4. Zielmitr
5. Fardora
6. Tarlyn
7. Eagle
8. Kerhant
9. Ziro
10. Cano
11. Arana
12. Jozuś
13. Osoba towarzysząca
14. Nowadria
15. Arli

Wyrazie czego podaję nr tel. 721 826 106
#2
Będę.
#3
Ja i Tarlyn będziemy.
#4
Prawdopodobnie się pojawię Wink
#5
Będę Smile
#6
Będę.
#7
Cano też będzie.
Angel
#8
Zgłaszam chęć uczestniczenia w niniejszym zlocie.
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
#9
Na 90% będę z osobą towarzyszącą.
#10
Co by nie było, bo impreza zamknięta a chcę być wpuszczony - najpewniej będę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości