Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot ogólnopolski - Warszawa 2018
#1
Szanowni Mieszkańcy! 
Z przyjemnością pragnę zawiadomić, że ruszamy z organizacją tegorocznego złotu amoriończyków, który tradycyjnie już odbędzie się w Warszawie. W tym roku zaobserwować możemy nieznaczne przesunięcie w czasie, które mam nadzieję pozostanie bez wpływu na frekwencję i zobaczymy się w licznym gronie! Zgodnie z wolą większości mieszkańców zlot odbędzie się w dniu 24 listopada (sobota). Spotykamy się o godzinie 16:00 pod Kinoteką. Stamtąd o godzinie 16:30 wspólnie udamy się do Pawilonu 31 (Nowy Świat 22/28), gdzie mamy zrobioną rezerwację. 

Standardowo pod postem proszę o informację na czyją obecność możemy liczyć [Obrazek: smile.png]. Na tydzień przed złotem zamykam listę ze względu na ograniczoną ilość miejsc. 

Również standardowo przypominam:
1. Zlot może potrwać do późnych godzin nocnych w związku z tym zadbajcie o bezpieczny powrót do domu lub nocleg w Warszawie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany rezerwacją płatnego noclegu prośbą o kontakt ze mną na Amo ID 101 (najpózźniej na 2 tyg przed złotem)  
2. Uczniowie i studenci pamiętajcie o zabraniu legitymacji uprawniających Was do skorzystania ze zniżek m.in. na komunikację miejską.
3. Zlot odbywa się w pubie, ale osoby niepełnoletnie bawią się bezalkoholowo [Obrazek: wink.png].
4. Osoby, które nie wpiszą się poniżej mogą zostać poproszone o opuszczenie imprezy.
5. Na koniec listopada z pewnością będzie chłodno, więc zadbajcie o odpowiednie odzienie.
6. Najważniejsze! Na czas zlotu zapominamy o wszelakich sporach i waśniach, a celem spotkania jest wspólna zabawa [Obrazek: smile.png].

Z mojej strony to tyle. Do zobaczenia za miesiąc [Obrazek: biggrin.png]

Lista zlotowa:
1. Nerph
2. Numella
3. Osoba towarzysząca
4. Ayamo
5. Istis
6. Delia
7. Finnite
8. Nosca
9. Odo
10. Ryanzi
11. Lethos
12. Baltazaar
13. Fardora
14. Tarlyn
15. Enid
16. Miri
17. Wruthag = Nowadria
18. Tokariew
19. Chaos
20. -
21. Garm
22. Wolfgang
23. Rajzefiber
24. Arana
25. Trzydziestroprocentowy Verkish
26. Bazz
Odpowiedz
#2
Ja się pojawię. Smile
Spróbuję też Blake'a namówić.
Angel
Odpowiedz
#3
Ja z chęcią się zjawię.
Odpowiedz
#4
Jak zwykle zapisuję siebie i Noscę!
Odpowiedz
#5
Postaram się być, choć ostatnio niczego obiecać nie mogę :/
Odpowiedz
#6
Zapisuję też Oda, bo skrzyczał mnie, że go nie zapisałam Sad
Odpowiedz
#7
Zapisuję siebie.
Odpowiedz
#8
Też proszę o dopisanie na listę
Odpowiedz
#9
Jednak nie będę mógł się pojawić :<

Ale liczę, że jak będzie zjazd w Krakowie to przybędę już Smile
Odpowiedz
#10
Raczej będę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości