Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany, zmiany, gracze vs rangowi? Temat z wieści
#3
Cytat:Moją wielką winą jest brak czasu na regularną grę i wynikający z tego brak zrozumienia dla części realiów ekonomicznych, statystyk itp., nie wspominając już o braku regularnych informacji od graczy.
Dlatego proces wprowadzania zmian jest obecnie taki a nie inny - aktywizuję się mniej więcej tydzień przed IA, ale dopiero po nich zaczynam na poważnie rozmawiać o zmianach. To zły system, ale na lepszy musiałbym się przestawić.

To jest zrozumiałe, jesteśmy dorosłymi ludźmi i pracujemy, nie zawsze jest czas by jeszcze po godzinach siedzieć nad grą, która de facto jest tylko hobby. Propozycje zmian przegadywane właśnie dopiero w okolicach IA to bolączka ostatnich RK, tych mniej udanych. O ile zmiany klasowo-rasowe walczących faktycznie wtedy należy rozpatrywać, o tyle mniejsze zmiany, poprawki itd można by załatwić wcześniej. Tym bardziej, że większość rzemków jest już wtedy po swoich eventach, więc można ten czas im poświęcić.

Cytat:Naprawdę nie chcę odrzucać propozycji pomocy od strony kodowania, bo absolutnie nie czuję się w tym specjalnie dobry.
Nie będę też kłamał, że przyjmę pomoc każdego, bo tzw "umoczonym graczom" po prostu nie mógłbym zaufać.

Jasne, pewnie nawet sam się na tej liście znajduję, z racji na średnio przychylne komentarze, jednak w kwestiach mechanicznych nigdy nie robiłem pod siebie, a przy dyskusjach opieram się na matematyce. Poza tym są też inni gracze, sumarycznie dopełniając różne umiejętności, więc potencjał do zmian jest ogromny.


Cytat: Ale jeśli wskaże mi się miejsce, w którym te tematy będą i nie będę musiał być tym jedynym wyrażającym opinię - postaram się poprawić swoją obecność na forum.

Wydaje mi się, że ten dział + bugów są wystarczające dla mechów. Podejrzewam, że i Zielmitr będzie aktywny, więc już jest co najmniej trójka ludzi z trzech różnych "obozów". Po prostu fajnie gdyby wszystkie zmiany były na forum do wglądu, nawet jeśli wychodzą one w 100% od Ciebie.


Poza tym proponowałbym wydłużenie ery testowej co najmniej do 5 tygodni. Raz, że jest wzmianka o zmianie w herosach, więc fajnie by było ją sprawdzić (26-28 dzień ery) oraz jest opcjonalnie nowa rasa i klasa. Gdyby te zmiany były, to w 5 tygodni zarówno sprawdzimy jak będą nowości wyglądać w evencie herosa oraz jak sobie radzą w expieniu po tym 100 poziomie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zmiany, zmiany, gracze vs rangowi? Temat z wieści - przez neherignus - 26-12-2020, 00:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości