Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domyślne ukrywanie statystyk klanowych
#1
Uważam, że statystki klanu (atak/obrona) powinny być domyślnie niewidoczne. Obecnie każdy kto dołączy do klanu ma szansę zobaczyć jak silny jest klan, co w przypadku wojen (gorący temat!) jest dość słabe.
Odpowiedz
#2
Racja.
Odpowiedz
#3
Cóż, jeżeli przyjmujesz kogoś do klanu podczas wojny to ryzykujesz. Warunkiem zobaczenia statystyk klanowych (obrana/atak) jest jednak to dołączenie, nie będąc w klanie nie widać statystyk. Raczej zbędna opcja.
Odpowiedz
#4
Skąd wiesz czy osoba, którą przyjąłeś tydzień wcześniej nie jest kretem? Przecież kret szybko zobaczy ile klan ma i jeśli ma o wiele mniej niż klan dla którego szpieguje, to szybko o tym poinformuje w związku z czym może dojść do wojny. Dlaczego wrażliwe dane klanowe mają być dostępne dla każdego klanowicza?
Odpowiedz
#5
Popieram pomysł, ale obecne rozwiązanie problemu istnieje - czekamy aż kandydat jest offline i wtedy go przyjmujemy i zmieniając mu dostęp do ataku/obrony klanu, co jest uciążliwe. Zmiana niewielka, a utrudni szpiegowanie, ułatwi życie zarządzającym klanem.
Odpowiedz
#6
Obecn wersja jest ułomną bo nie dajesz uprawnienia by wodziec a zabierasz je.
Powinna to być opcja nadająca uprawnienia, a najlepiej też możliwość ustawienia domyślnych uprawnień w klanie dla nowego
Odpowiedz
#7
Popieram pomysł.
Sposób można znaleźć na wszystko, ale dlaczego nowy członek nie może wyciągać od razu ze skarbca, a może widzieć statystyki klanu? Skoro niby udzielamy zaufania przyjmowanej osobie.

W uprawnieniach powinno zostać zmienione z "Nie może zobaczyć informacji o klanie:" na "Może zobaczyć informacji o klanie:". Wówczas na wstępie będzie ustawione "nie" i po zmianie, można upoważnić kogoś do zobaczenia tych informacji.
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni. ~
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości