Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Arena] Dodanie szansy trafienia/uniku
#1
Tak jak w temacie, proponuję dodanie dodatkowych 2 kolumn na arenie, które będą pokazywać procentową szansę na trafienie i unik przy danym potworze. Obecnie nowi gracze sugerują się tym, czy obrona i atak jest na zielono, a doświadczeni liczą sobie m.in. szanse na trafienie i unik. Pomoże to nowym graczom, większe grono osób będzie miało pełnię informacji dot. walki z danym potworem, natomiast dla starych graczy to nic nie zmieni, bo i tak liczą to sobie w jakimś excelu na boku.
Odpowiedz
#2
Popieram, obecne kolory czerwony/zielony przy ataku i obronie mogą być mylące i doprowadzać do sytuacji gdy niedoświadczeni gracze znacząco zwiększą siłę ataku mając niski procent trafienia, co przełoży się na skopanie postaci już na starcie, bo ciężko im będzie z tego wyjść.
Odpowiedz
#3
Sam pomysł generalnie uważam za dobry. Wszelkie ułatwienia dla nowych graczy są mile widziane.
Odpowiedz
#4
Bardzo proszę o wypowiedzi pozostałych posłów czy mają jakieś uwagi, poprawki. Jeśli nie, jutro w południe zostanie otwarty temat z głosowaniem. Jeśli pospieszymy się z głosowaniem oraz zmiana zostanie wprowadzona, to to drobne usprawnienie wejdzie w życie w NE.
Odpowiedz
#5
Pomocny pomysł.
Tylko czy te dwie kolumny się zmieszczą bez psucia naszej pięknej szaty graficznej?
Odpowiedz
#6
Osobiście bym widział to w formie tooltipa po najechaniu na poziom/zdrowie/atak/obronę potwora. Po najechaniu na nazwę mamy grafikę, więc analogicznie można dodać informacje z trafieniem i unikiem po najechaniu na "bojowe" statystyki potwora
Odpowiedz
#7
Dla mnie ok, obojętnie czy w formie dodatkowych kolumn, czy w jakiejś innej.
Odpowiedz
#8
Super pomysł. Ułatwi grę początkującym walczącym.
Angel
Odpowiedz
#9
Zakładam w takim razie głosowanie i zapraszam posłów do odpowiedniego tematu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości