Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Kerthar Evanara (ID: 107)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 1
  • Wiek: 2624
  • Rasa: Elf
  • Klasa: Mag
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Kerthar jest średniego wzrostu elfem. Ma twarz o typowym kształcie dla tej rasy - długą i z wyraźnymi kościami policzkowymi. Na świat patrzy niebieskoszarymi oczami, które czasem zakryte są rozczochraną grzywą jasnej barwy.

Dar magii w jednej z gałęzi domu Evanara powoli zanikał. Luirlan Evanara był o wiele mniej utalentowanym magiem niż jego ojciec. By poprawić tę sytuację, rodzice zaaranżowali małżeństwo z inną szlachcianką – Areanną Corolin ze starego domu, szczególnie utalentowanego nie tylko w sztukach magicznych, ale również architekturze. Mariaż doszedł do skutku mimo protestów biednego Luirlana, ponieważ dla każdego z domów małżeństwo to było opłacalne. Evanara mieli nadzieję na odnowienie daru magii, natomiast Corolinowie zyskali nowego, poważanego sojusznika. Po kilku dekadach obie strony bardzo się niecierpliwiły, jako że ciągle nie pojawiał się żaden potomek, ale w końcuogłoszono, że pani Evanara była w ciąży. Po odpowiednio długim czasie oznajmiono, że urodziła bliźniaki – chłopca i dziewczynkę.Chłopiec dostał imię Kerthar. Był i głośnym dzieckiem, ale również bardzo mądrym. Kerthar spędził większą część dzieciństwa ze swoją siostrą i dwójka ta była praktycznie nierozłączna. Oboje spędzili szczęśliwe dzieciństwo wewnątrz murów i potężnych zaklęć ochronnych Arethanis. Mimo że dzieci były nieznośnie głośne, za czym rodzice oczywiście nie przepadali, Evanara byli z nich bardzo dumni.
W dzieciństwie rodzeństwo miało różne dziwne pomysły i uwielbiali denerwować nimi swoich rodziców. Przykładem na to może być choćby „banda”, którą stworzyli z przyjaciółmi, zajmująca się poszukiwaniem wyimaginowanych przygód.

Kerthar zawsze był chłopcem, który potrafił znaleźć czas na wiele rzeczy. Potrafił spędzać długie dnie bawiąc się z przyjaciółmi, ale również uwielbiał studiować książki i języki obce, zresztą ku uciesze rodziców. Interesowało go wiele rzeczy, ale również szybko się nudził. Młody elf był szczególnie zajęty szermierką, magicznymi sztuczkami, językami, matematyką, fizyką i alchemią, którą to szczególnie uwielbiał. Kiedy on i siostra osiągnęli właściwy wiek, zostali wysłani do Szkoły Magii w Arethanis. Na początku nie miał żadnych problemów i stał się nawet jednym z najlepszych studentów. Jednak po kilku latach zaczął się nudzić i uczęszczał już tylko na zajęcia, które go interesowały, szczególnie szerokim łukiem omijał historię, literaturę i podobne przedmioty. Czas wolny spędzał podobnie jak kiedyś – z siostrą i przyjaciółmi lub czytając o rzeczach, które go fascynowały. Rodziców jednak niezbyt cieszyło, że Kerthar zaczął zbaczać ze ścieżki, jaką wybrali dla niego rodzice, co powodowało napięcie w rodzinie. W końcu młody elf oznajmił, że chce samodzielnie studiować magię, bez żadnego wpływu z zewnątrz. Pewnego razu zdecydował się na spacer wokół rodzinnego miasta i zdał sobie sprawę z tego, że miejsce to jest o wiele, wiele mniejsze niż świat, który oglądał na mapie. Tego dnia zdecydował się znaleźć prawdziwą przygodę.

Kerthar nie widział jednak gdzie się udać, więc zdecydował się wybrać krainę losowo. Rzucając odpowiednio kostkami padło na miasto, którego nazwa zaczyna się od „S”. Wybrał Sith, bo czemu nie?