Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Robb McRoy (ID: 161)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 8
  • Wiek: 2073
  • Rasa: Człowiek
  • Klasa: Wojownik
  • Charakter: Diaboliczny
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:


Wygląd

Między dwudziestym piątym a trzydziestym piątym rokiem życia, w sile wieku. Szczupły, wysoki, barczysty, ogorzały. Z krótko przyciętymi jasnymi włosami i tęczówkami w szarym kolorze.

Charakter

Twardy, cyniczny romantyk.
Wredny, zarozumiały idealista.
Obowiązkowy, sztywny utracjusz.
Konfabulant, człowiek czynu, bogacz, nędzarz.

Słów kilka o:

- wykonywanym zawodzie:
bez herbowego nazwiska, z nieprawego łoża, na tyle jednak liznął wykształcenia, by nie stoczyć się do roli czyjegoś sługi, za to wraz ze wspólnikiem zająć się kupiectwem. Co w praktyce oznacza całe miesiące spędzone na końskim grzbiecie/pokładzie żaglowca/krańcu świata (niepotrzebne skreślić) przy zabezpieczaniu cennych ładunków.

- umiejętnościach:
podróże kształcą. Idąc tą drogą Robb to bardzo wykształcony człowiek.

- jego historii:
tajemnicza sprawa, a przynajmniej Robb tak twierdzi. Jeżeli jednak jesteś nadobną niewiastą masz szansę dowiedzieć się więcej.

- broni:
od własnej, gołej pięści, poprzez nóż, miecz, katapultę, do najgroźniejszej z nich - informacji, czy też dezinformacji. Korzysta z wszystkiego, co znajdzie pod ręką.

- ciekawostkach:
zdaje się nie mieć żadnych upodobań kulinarnych - bez mrugnięcia okiem zjadłby i szczura. Oburzonym pannom tłumaczy, że to pokłosie trudnego wieku młodzieńczego, co raczej należy traktować z rezerwą, bo przy innej okazji chwali się foremną kamieniczką w centrum jako prezentem od ojca-arystokraty dla umiłowanego syna z nieprawego łoża. Innym znów razem okazuje się, że kamienicę kupili razem ze wspólnikiem, gdy interesa zaczęły niezgorzej iść.
Sesję chętnie przyjmę. Coś prostego, przyjemnego i lekkiego... :3 tak na rozgrzanie wyobraźni.