Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Eileen Rhan (ID: 249)


  • Ranga: Szlachcic
  • Poziom: 1
  • Wiek: 1143
  • Rasa: Człowiek
  • Klasa: Łowca
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Kobieta


Profil gracza:

https://www.youtube.com/watch?v=hN_q-_nGv4U
Metryczka


Imię: Eileen

Nazwisko: Rhan

Wiek: 25 lat

Rasa: Człowiek

Profesja: Najemnik
Wygląd zewnętrzny

Eileen jest kobietą smukłą i szczupłą. Jednak po zarysie mięśni widać, że wysiłek fizyczny nie jest jej obcy. Jest przy tym dość niewysoka jak na człowieka, bo jej wzrost wynosi ledwie 155 centymetrów. Pomimo, że najmitka liczy sobie nieco ponad 25 wiosen, to jej twarz całkiem tego nie zdradza. Jej drobna buzia ma niemal dziecięce rysy. Dodatkowo, tego wrażenia dopełnia para dużych, jasnoniebieskich oczu. Jasne, blond włosy najczęściej ścina krótko, tak by sięgały linii szczęki.


Ubiór

Kobieta szczególnie upodobała sobie ubrania we wszelkich odcieniach szarości. Do tego z racji wykonywanej profesji, na ogół nosi stroje o typowo męskim kroju. Są to najczęściej przylegające do ciała spodnie, koszula oraz krótka kamizela. Całości dopełnia stary, wełniany płaszcz z kapturem, spięty srebrną broszą pod szyją oraz jeździeckie buty. W pasie obwiązana jest cienkim paskiem, do którego przypasany ma miecz. Głownia broni jest smukła, prosta, obosieczna i krótka. Widać, że długość ostrza dopasowana została do niewysokiego wzrostu dziewczyny. Jedynym zdobieniem broni jest kwiat lilii wyryty na rękojeści. Choć samo ostrze zostało wykute z należytą precyzją oraz starannością, to rękojeść wydaje się być elementem niepasującym i zdecydowanie starszym od głowni miecza. A sama kwiatowa ozdoba została wykonana niewprawioną ręką.


Charakter

Kobieta jest na ogół małomówna i wycofana. Choć pośród znanych jej osób potrafi stać się prawdziwą gadułą. Jest miła i uprzejma w obejściu. Do tego Eileen jest osobą starającą się postępować z rozwagą, nawet w trudnych chwilach. Co nierzadko przydaje się jej to podczas wykonywanych zleceń. Wbrew pozorom łatwo ją wyprowadzić z równowagi, jednak rzadko, kiedy daje to po sobie poznać.


Historia

Eileen wychowywała się i dorastała w niewielkiej szkole we wschodniej części Syreniego Wybrzeża, gdzie przyuczano zielarstwa oraz wszelkich innych umiejętności przydatnych przyszłym uzdrowicielom i medykom. Z powodu pewnych zawirowań losu i wielu zbyt pochopnie podjętych decyzji, Eileen nigdy nie zakończyła swoich nauk. W wieku 13 lat trafiła na ulice Elakki, a swoją karierę w stolicy zaczęła, jako drobny kieszonkowiec oraz typowy ‘chłopiec na posyłki’.